fbpx

Надскладний випадок: в Обласній лікарні 22 дні на ШВЛ рятували 69-річного прикарпатця з COVID-19

Здоров'я 18:57, 05.05, 2020

Надважливою і дуже тихою скромною перемогою медиків і пацієнта назвала випадок порятунку важкого хворого з COVID-19 в Івано-Франківській обласній лікарні заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Щодня спілкуючись з нашими клінічними консультантами МОЗ, довідуюсь десятки унікальних історій одужання дуже важких пацієнтів з Covid-19, повідомила в себе на сторінці Ірина Микичак.

Одну таких розповів Sergii Dubrov (Національний медичний університет імені О. О. Богомольця). Йдеться про надскладний клінічний випадок з Івано-Франківська Обласна Клінічна Лікарня, зазначила заступниця міністра.

Хворий, якому 69 років, поступив у лікарню на другий тиждень захворювання із дихальною недостатністю і гарячкою. Ожиріння ІІІ ст. (110 кг), єдина нирка, гіпертонічна хвороба ІІ ст. Індекс оксигенації 75 ммHg. Шанси були мінімальні, констатували лікарі.

Надскладний випадок: в Обласній лікарні 22 дні на ШВЛ рятували 69-річного прикарпатця з COVID-19 1

“22 доби штучної вентиляції легень, комбінована важка терапія. Застосовано і наш протокол. І вдалося. Чоловік повернувся до життя. Зараз самостійно дихає, періодично потребує О2 через носові канюлі”, – коротко описала медик.

Ірина Микичак висловила велику щиру вдячність усім медикам, а зокрема Франківщини, які самовіддано і професійно рятують хворих.

“Особлива повага і гордість за команду анестезіологів на чолі з Ігорем Пуликом – обласним анестезіологом”, – наголосила вона.

Надскладний випадок: в Обласній лікарні 22 дні на ШВЛ рятували 69-річного прикарпатця з COVID-19 2

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: