fbpx

Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати

Здоров'я 18:10, 27.11, 2019

Сьогодні, 27 листопада, медичні працівники КНП “Надвірнянська ЦРЛ” та КНП «Надвірнянська дитяча лікарня» організували мирну акцію протесту. Медики вимагали погасити заборгованість із заробітної плати. На сьогодні це близько 6 млн гривень.

Медики вийшли на акцію із плакатами: «Оплатіть зароблене», «ЦРЛ на межі виживання», «Ні голодомору спеціалізованої медицини» тощо.

Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати 1
Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати 3
Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати 5
Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати 7
Оплатіть зароблене: у Надвірній медики вимагають 6 мільйонів гривень заборгованості із зарплати 9

Підтримав медичних працівників Надвірнянщини голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, інформує пресслужба Надвірнянської райради.

«На жаль, районний бюджет не в змозі повністю погасити мільйонну заборгованість, але все ж 720 тис. гривень на черговій сесії районної ради рішенням депутатського корпусу направили на виплату заробітної плати медичним працівникам. Невідомо, чи будуть повернуті в бюджет ці кошти у вигляді державної субвенції і чи вдасться спрямувати їх, наприклад, на перекриття двох шкіл у районі, та оплата праці на сьогодні є пріоритетом, і районна влада це розуміє. Чи зрозуміють в Києві, не знаю, але сподіваюсь, нас почують», – сказав Гурмак.

Серед основних вимог медичних працівників:

  • погашення заборгованості із заробітної плати – дофінансування в повному обсязі річного фонду заробітної плати з додаткових резервних коштів держбюджету;
  • адекватна заробітна плата медикам спеціалізованої медичної допомоги – встановлення І тарифного розряду ЄТС на рівні мінімальної заробітної плати;
  • захист ЦРЛ в умовах реформування вторинки – встановлення оптимальної відстані (30-50 км) між стаціонарними закладами та проведення 2-го етапу реформи з встановленням адекватних розцінок на медичні послуги;
  • припинення зловживання медичними коштами зі сторони ОТГ – розслідування фінансової діяльності Делятинської ОТГ та покарання винних у зловживаннях бюджетними коштами.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: