fbpx

Професійний догляд за зубами

Здоров'я 10:20, 29.08, 2019

Гарна усмішка – це мрія більшості людей. Кожен хоче всміхатись і бачити в дзеркалі білосніжну голівудську усмішку з білими рівними зубами. Але мало хто реально розуміє, що така усмішка – це великий і клопіткий труд. Багато хто починає нарікати на свою спадковість. Мовляв, мої дідусь і бабуся мали крихкі зуби та жовту емаль. Але насправді більшість вроджених вад можна виправити або як мінімум зупинити їхній розвиток. Все починається з дитинства. Прохання батьків чистити зуби двічі на день більшість дітей ігнорує. Настанови стоматологів щодо довгого процесу чищення зубів, а також відвідування стоматологічного кабінету двічі на рік досить часто ігнорують. Проблеми з зубами досить рідко мають швидкий і яскраво виражений ефект. Величезний мінус полягає в тому, що такі проблеми розвиваються і накопичуються з часом, через що згодом їх досить важко позбутися. Наприклад, зубна емаль не стане жовтою після одного чи двох прийомів кави. Але після декількох років постійного вживання такого напою зуби набудуть жовтого кольору, якого дуже важко буде позбутись. З такими проблемами професійно допоможе впоратись стоматологія 32 Dent. На сайті https://32dent.ua/doctors можна ознайомитись с послугами клініки та цінами на них.

Професійний догляд за зубами 1

Як треба доглядати за зубами?

Щоб усмішка була гарною, одного відвідування стоматолога буде недостатньо. Зуби потребують  систематичного догляду. Кожен день необхідно:

  1. Чистити зуби двічі на день.
  2. Полоскати порожнину рота після кожного прийому їжі.
  3. Намагатись вживати у мінімальній кількості продукти, котрі фарбують емаль.

Окрім поверхневих проблем, як-от жовта емаль, існують різні зубні хвороби. В цьому випадку без допомоги спеціаліста обійтись неможливо. Ба більше, що довше людина нічого не робить, щоб вилікувати хворобу, то важче це буде зробити з часом. Через це необхідно одразу ж звертатись до спеціаліста, котрий допоможе позбутись реальної проблеми.

Здоров’ю зубів може завдати шкоди одразу декілька факторів. Вживання цукру і цукрових продуктів – це одна з найбільших загроз для цілісності зуба. Більшість дірок і каменів виникає саме через вживання великої кількості солодкого.

Тверді продукти харчування типу ірису чи кісток також можуть нашкодити цілісності зуба. Тому треба уважно слідкувати за продуктами, які вживаються, щоб мінімізувати кількість звернень до професійного стоматолога.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: