fbpx

Прикарпатські енергетики придбали для обласної інфекційної лікарні апарат штучного дихання

Здоров'я 17:15, 20.03, 2020
НА ФОТО: фото з відкритих джерел

«Прикарпаттяобленерго» долучилося до протидії коронавірусній інфекції. Про це інформують на офіційній сторінці компанії у фейсбуці.

Компанія виділила кошти на придбання апарату штучної вентиляції легенів та засобів індивідуального захисту для лікарів. Прелік необхідного отримали безпосередньо від керівництва Івано-Франківської обласної клінічної та обласної інфекційної лікарень.

Всього коштом компанії придбано понад 3000 хірургічних оглядових рукавиць, 700 хірургічних стерильних халатів та 50 комплектів протиепідемічного одягу, які передано двом лікарням.

Також компанія придбала для Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні апарат штучної вентиляції легенів – ключовий елемент у лікуванні пацієнтів з коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи.

Апарат сьогодні доставили в медичний заклад.

«Ми розуміємо, що наш внесок не покриє потребу повністю, – зауважує голова правління АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. – Але ми віримо, це може стати поштовхом для об’єднання бізнесу у боротьбі із загрозою».

Медики просять бізнес долучатися, наголошують, що допомога кожного є дуже важливою.

Дізнатися про потреби в обладнанні та захисних матеріалах, які необхідні для Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, можна на її сторінці у мережі та на сайті лікарні.

А про потреби інфекційної лікарні можна дізнатися на сторінці #Прикарпаттяобленерго у фейсбуці. Контактувати можна як через енергетиків, так і безпосередньо.

Наразі персонал лікарні має потребу у засобах індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом COVID-19. Нижче перелік необхідного.

Прикарпатські енергетики придбали для обласної інфекційної лікарні апарат штучного дихання 1

КУРС писав, що Міська клінічна лікарня №1 звернулася до франківців – потрібен сучасний апарат штучного дихання

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: