fbpx

Прикарпатський онкоцентр погодив безоплатне МРТ для ветеранів та родин полеглих на Сході

Здоров'я 10:26, 07.02, 2022

За результатами спільної наради керівництва Івано-Франківської ОДА з обласною владою відділу Міністерства у справах ветеранів в області, Обласної асоціації ветеранів та учасників АТО, Обласної спілки родин загиблих, померлих в зоні АТО/ ООС домовилися про систему послуг з оздоровлення для учасників бойових дій, родин загиблих та захисників, які отримали інвалідність, у 2022 році.

Як повідомив в мережі начальник відділу Мінветеранів в області Володимир Веркалець, послуги погоджені з керівництвом ОДА, Департаментом охорони здоров’я та керівниками обласних медичних закладів обласноі ради, які дотичні до виконання обласноі програми підтримки ветеранів, родин загиблих, осіб з інвалідністю щодо медичного забезпечення.

“Відбувся конструктивний діалог, ветерани звернули увагу на проблемні питання, на відсутність інформування людей щодо медичної реформи, фінансування за рахунок коштів державного бюджету через Національну службу здоров’я України. Привернули увагу до використання коштів обласного бюджету для забезпечення меддопомги, яка не фінансується державою”, – поінформував Веркалець.

Загалом з обласного бюджету в 2022 році виділено для ветеранів АТО//ООС 1,6 млн грн, які розподілено для медзакладів, які надаватимуть прослуги переліченим категоріям:

  • Обласна стоматполіклініка – 800 000 грн, зубопротезування;
  • Обласний госпіталь ветеранів, Коломия – 200 000 грн,
  • Обласна клінічна лікарня – 200 000 грн,
  • Центр психічного здоров’я, Чукалівка – 200 000 грн,
  • Прикарпатський онкоцентр – 100 000 грн,
  • Обласний кардіоцентр, Мазепи – 50 000 грн,
  • Обласна інфекційна лікарня – 50 000 грн.

Домовлено з керівництвом Прикарпатського клінічного онкологічного центру про надання послуги проходження МРТ учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни, родинами, які втратили рідних на війні, бійцями-добровольцями.

Для проходження МРТ необхідно:

– зателефонувати за тел. 067 569-84-78 та записатися на чергу;

– електронне направлення встановленого взірця від вузькоспеціалізованого спеціаліста;

– посвідчення встановленого взірця (УБД, бійця-добровольця, особи з інвалідністю, члена сім’ї загиблого (померлого).

Також при записі на проходження МРТ потрібно порадитися та проконсультуватися щодо певних обмежень та протипоказань при використанні магнітно-резонансної томографії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: