fbpx

Реабілітологи Франківської ЦМКЛ навчалися методів, які використовують у США та Норвегії

Здоров'я 11:47, 06.07, 2023

Триденне спеціальне навчання для мультидисциплінарної команди реабілітологів Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні (ЦМКЛ) провів благодійний фонд Пацієнти України на базі Українського католицького університету.

“Реабілітація при інсультах і черепно-мозкових травмах, надання реабілітаційних послуг захисникам/ захисницям України, які постраждали від російської військової агресії. В цьому напрямку наші реабілітологи покращували свої практичні навички та теоретичні знання”, – повідомили на сторінці ЦМКЛ у фейсбуці.

Франківські реабілітологи вивчали також асистивні технології для ходьби – допоміжні засоби пересування: коли, кому і як потрібно ними користуватись.

Фізичні терапевти вчились проводити інст-обстеження в нейрореабілітації, тренування сили, тестування пацієнтів після перенесеного інсульту та черепно-мозкової травми, застосовуючи підходи до реабілітації, які використовуються в США та Норвегії.

Третій день було навчання для ерготерапевтів щодо порушення функції верхньої кінцівки внаслідок ураження головного мозку, щоб розуміти ступінь важкості порушення і що слід робити для того, щоб її відновити.

Оримані знання команда реабілітологів Франківської ЦМКЛ використає для допомоги пораненим та пацієнтам після інсульту, які проходять лікування і відновлення у медзакладі.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: