fbpx

Службові автомобілі закуплять для шести амбулаторій Калуського району

Здоров'я 12:58, 14.12, 2019

Таким чином, новими автомобілями будуть забезпечені усі амбулаторії Калуського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

12 грудня вийшло розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації «Про спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», інформують “Вікна”.

За ним між місцевими бюджетами розподілили 26 млн гривень субвенції для забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я. На закупівлю одного автомобіля передбачено 500 тис. гривень, тож загалом закуплять 52 автомобілі. У тому числі шість на 3 млн гривень для амбулаторій Калуського району. А саме у селах Голинь, Студінка, Кропивник, Завій, Копанки і Мислів. Зараз усі вони функціонують у структурі районного центру первинної медико-санітарної допомоги. З нового року амбулаторії у Студніці і Кропивнику, які приєдналися до міста, можуть перейти до міського центру ПМСД.

Нагадаємо, у структурі районного центру є дев’ять амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Раніше у цьому році вже закупили службові автомобілі для трьох з них: в Новиці, Підмихайлі і Сівці Войнилівській. Купували автомобілі марки “Renault Duster” за ціною 495-499 тис. гривень за один.

Також у липні по 500 тис. гривень для забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників сільських амбулаторій отримали Верхнянська і Войнилівська об’єднані територіальні громади. Обидва тендери відбулися у вересні. Причому для Верхнянської ОТГ автомобіль “Renault Duster” коштував близько 459 тис. гривень, а Войнилівській ОТГ аналогічний автомобіль обійшовся найдешевше –  близько 420 тис. гривень.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: