fbpx

У Франківській ОКЛ і Рожнятівській ЦРЛ розгорнули додаткові ліжка для хворих на COVID-19

Здоров'я 17:45, 01.02, 2021

Станом на 1 лютого в Івано-Франківській області розгорнули додаткових 95 ліжко-місць у восьми лікарнях. Найбільше – в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні та Рожнятівській центральній районній лікарні.

Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

“Вживаємо всіх необхідних заходів у зв’язку зі зростанням кількості хворих на Covid-19 на Прикарпатті”, – повідомив голова ОДА. 

Він зазначає, що у разі подальшого зростання кількості хворих в області готові розгорнути ще 70 ліжок: 40 у Тлумацькій центральній районній лікарні, 20 у Івано-Франківській міській клінічній лікарні №1 та 10 ліжок в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Також зважаючи на рівень завантаженості медичних закладів в гірських районах, вже зроблено коригування маршрутів госпіталізації пацієнтів в заклади з меншою завантаженістю та ближчі за розташуванням.

Голова ОДА зазначає, що дав розпорядження працювати над забезпеченням розгорнутих ліжок киснем.

“У той час як ми вживаємо всіх необхідних заходів, я закликаю всіх прикарпатців бути відповідальними – дотримуватись дистанції, носити маску та дезінфікувати руки. Прості речі рятують життя”, – зазначив Бойчук.

Як повідмляв КУРС, Івано-Франківська область три дні поспіль лідирує за рівнем захворюваності на COVID-19 в Україні.

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський повідомив, що у лікарнях міста зайнято 89% ліжок, передбачених для хворих на COVID-19.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: