fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У Франківську тести для виявлення COVID-19 купили в ексзаступника керівника обласного департаменту охорони здоров'я

У Франківську тести для виявлення COVID-19 купили в ексзаступника керівника обласного департаменту охорони здоров'я

Економіка 12:40, 14.04, 2020

Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради придбало 1000 тестів на антитіла до SARS-CoV-2 у ТОВ «Прикарпатська медична компанія» за 320 тис. грн. Про це пишуть “Наші гроші. Львів” з посиланням на  Prozorro.

Вартість одного тесту становить 320 грн. Придбані експрес-тести виробництва китайської компанії Lepu Technology. Їх вже можна придбати і в деяких спеціалізованих інтернет-аптеках за дещо нижчими цінами. Наприклад, київський інтернет-магазин «Рідні Медтехніка» продає упаковку з 20 текстів за 5,9 тис. грн, відтак вартість одного тесту виходить 299 грн.

Угоду з ТОВ «Прикарпатська медична компанія» уклали 8 квітня за спрощеною процедурою – звітування, згідно з постановою КМУ «Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» від 20 березня 2020 р.

Засновниками «Прикарпатської медичної компанії» є Олег Овчар та його дружина Ольга Овчар. Компанія спеціалізується на постачанні ортопедичних імплантів, а також для хірургії (постачанням стентів). Компанія давно працює з китайським виробником цієї продукції Lepu Technology, які тепер також виготовляють тексти. З початку року компанія отримала державних замовлень на 1,4 млн грн.

До 2017 року Олег Овчар був заступником директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Три місяці тому він зареєструвався приватним підприємцем, який, зокрема, буде займатися «роздрібною торгівлею медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: