fbpx

У Франківську поліція і СБУ перевіряють, чи є місця в лікарнях, – Андрій Бойчук

Здоров'я 20:29, 05.03, 2021

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук спростовує інформацію, що в Івано-Франківську відсутні лікарняні ліжка для хворих на COVID-19. Наявність місць в лікарнях перевіряли поліція і СБУ. Про це йдеться на його офіційній сторінці у фейсбуці.

“З’явилася інформація про те, що в Івано-Франківську відсутні лікарняні ліжка для хворих на COVID-19. Повідомляю, що це не відповідає дійсності.
Справді, на Франківщині складна ситуація із поширенням коронавірусу. У деякі дні кількість нових випадків інфікування доходила до критичної. Непросту ситуацію загострювала інформація про те, що лікарні переповнені подекуди на 114%.
Облдержадміністрація оперативно відреагувала на цю інформацію. Ми помітили у статистичних даних, які надають медичні заклади, деякі невідповідності.
Для того щоб вивчити це питання глибше, ми створили відповідну комісію обласної державної адміністрації. До неї також ввійшли представники Служби безпеки України та Національної поліції України. Основне завдання, яке отримала комісія, – вияснити причину неспівпадіння цифр від медзакладів у різних базах даних», – йдеться в дописі.

За словами Бойчука, 3 березня комісія облдержадміністрації разом із правоохоронцями пропрацювала весь день. Після перевірки виявилось, що завантаженість ліжко-місць ковідними хворими часто є нижча, ніж це декларується.

“Зараз ми не хочемо робити голосних заяв. Але, зважаючи на отримані дані, обласна державна адміністрація та правоохоронні органи проведуть перевірки по всіх закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим з коронавірусом, щоб побачити реальну картину заповнення ліжко-місць по області”, – обіцяє Бойчук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: