fbpx

У Франківську призупинили госпіталізацію у Центральну міську лікарню

Здоров'я 10:53, 24.11, 2020

Начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської  ради Марія Бойко повідомила про тимчасове призупинення госпіталізації у Центральну міську клінічну лікарню.

Хворих будуть госпіталізувати у Міську клінічну лікарню №1 і ті лікарні, які є довкола Івано-Франківська: Тисменицьку, Богородчанську, Галицьку, Тлумацьку – і обласні медичні заклади, повідомила Бойко на оперативній нараді.

“Тому що величезна кількість пацієнтів перебувають на кисні. Це 28 пацієнтів, які перебувають в трьох реанімаціях, і 60 на кисневих концентраторах. Перевитрати кисню йдуть дуже великі, і власне для того щоби дати можливість технічно справно працювати обладнанню, щоби не було якихось надзвичайних ситуацій, є погодження з Департаментом охорони здоров’я тимчасово припинити госпіталізацію, – повідомила Бойко. – Але в інші заклади пацієнтів будуть госпіталізовувати за направленням лікарів. Прошу поставитися до цього з розумінням, тому що це мусить бути така передишка для лікарні”.

Бойко нагадала, що усі стаціонари працюють на ковідних пацієнтів, немає планової госпіталізації для пацієнтів з хронічними хворобами. Їх просять звертатися до сімейних лікарів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: