fbpx

У Франківську розповіли про лікування серцево-судинних захворювань

Здоров'я 18:42, 11.03, 2020

“День аритмології” – науково-практичну конференцію під такою назвою провели сьогодні в Івано-Франківську. Програма конференції спрямована на освіту сімейних лікарів і студентів. Кардіологи з Прикарпаття та представники асоціації аритмологів України розповідають про нові методи лікування серцево-судинних захворювань, у тому числі й аритмій серця.

Співголова ГО “Всеукраїнська асоціація аритмолоів України”, професор Олег Сичов каже, що порушення ритму серця – це один із головних чинників смертності та інвалідизації в країні. Тому важливе не тільки лікування, а й діагностика аритмій, йдеться в сюжеті Суспільне.Карпати.

“Якщо людина відчуває якісь перебої в серці, дуже рідкий, дуже частий ритм чи неритмічне серцебиття, або з’явилися якісь епізоди запаморочення, задишки, то треба обов’язково звернутися до лікаря. Медик має певні можливості і алгоритими, як це лікується в усьому світі”, – каже Олег Сичов.

Професор Нестор Середюк розповів, що кожного року в Івано-Франківській області фіксують близько півтори тисячі випадків інфаркту міокарда. У 40% із них можуть спостерігатися різні порушення ритму серця.

“В частини із цих 40% можливі і фатальні ускладнення ритму серця. Між іншим, ускладнення можливі і при застосуванні нових технологій – стентування, шунтування. Реальна допомога цим пацієнтам можлива, якщо поєднувати технології, суть яких полягає в ліквідації вогнища аритмії, із медикаментозним забезпеченням”, – розповідає Нестор Середюк.

Під час конференції учасникам пропонували ознайомитись із препаратами для лікування різного роду аритмічних захворювань.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: