fbpx

У міському перинатальному центрі відкрили два нові кабінети – з УЗД та кольпоскопом

Здоров'я 11:21, 17.06, 2021

Точніша діагностика. У міському перинатальному центрі Франківська відкрили оновлені кабінети УЗД та патології шийки матки.

Тут встановили сучасний апарат ультразвукової діагностики. Новішого обладнання у профільних міських закладах годі шукати, інформує 402 Канал. Тепер є можливість якісніше проводити обстеження пацієнток стаціонару та вагітних жінок.

У міському перинатальному центрі відкрили два нові кабінети – з УЗД та кольпоскопом 1
Традиція освячувати нове медичне обладнання

Завідувачка діагностичного відділення Марта Григорович каже, що одразу можна обстежити молочні залози, щитовидну, черевну порожнину, нирки. Новий апарат дає об’ємне зображення. Це дозволяє абсолютно точно діагностувати патології серця плоду у 24-25 тижнів вагітності.

У сусідньому кабінеті ще один новий апарат – кольпоскоп. Цей апарат високого класу також дає об’ємне зображення і забезпечує високий рівень діагностики вад шийки матки. Завідувачка денного стаціонару Валентина Щербан зазначає, що нове обладнання допомагає на ранніх стадіях виявляти передракові захворювання.

У міському перинатальному центрі відкрили два нові кабінети – з УЗД та кольпоскопом 2
Кольпоскоп

Кольпоскоп придбали за кошти закладу. На УЗД-апарат гроші спрямували з міського бюджету. Ремонт МПЦ також зробив власними силами.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: