fbpx

У разі епідемії коронавірусу у Франківську лікарню на Матейка перепрофілюють в інфекційну

Здоров'я 11:11, 17.03, 2020

Якщо обласна інфекційна лікарня буде заповнена хворими на коронавірусну інфекцію, хворих з іншими інфекційними захворюваннями переведуть у міську клінічну лікарню №1 на вулиці Матейка. Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді у міського голови.

«Мається на увазі, що люди, які перебувають в інфекційній лікарні з хворобами, які не викликані коронавірусною інфекцією, будуть переміщуватися у МКЛ №1», – сказав заступник міського голови Олександр Левицький.

Він пояснив, що люди з коронавірусом повинні лікуватися саме в обласній клінічній лікарні, яка краще забезпечена кваліфікованим персоналом та обладнанням за інші лікарні.

«Будемо сподіватися, що тої пандемії, у тому прояві, в якому ми всі її насправді уявляємо і боїмося, і потреби перепрофілювання лікарень не буде. Але це все регламентовано Міністерством охорони здоров’я. Ми до цього готуємося, і міська клінічна лікарня готова буде приймати пацієнтів у цьому порядку», – сказав Левицький.

Начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко зазначила, що у дитячій міській клінічній лікарні теж є 100 ліжок, які при необхідності будуть відразу перепрофільовані під хворих з інфекційними захворюваннями.

Нагадаємо, від сьогодні до 3 квітня в Івано-Франківську повинні закритися всі заклади, окрім продуктових магазинів, АЗС і аптек.

Як писав КУРС, міська рада Івано-Франківська, спрямувала 5 млн грн на заходи запобігання масовому розповсюдженню коронавірусної хвороби на території міської ради.

Також з четверга, 19 березня, у Франківську зупиняється комунальний  громадський транспорт.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: