fbpx

В Івано-Франківській ОКЛ провели перше протезування військовому

Здоров'я 14:13, 05.04, 2023

У Центрі фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківської обласної клінічної лікарні вперше встановили протез військовому, повідомили на сторінці лікарні у фейсбуці.

“Ми почали працювати з Андрієм ще в гострий період. А вже невдовзі перейшли до формуванння кукси для куксоприймача. Пізніше ми працювали з рубцем, трохи чекали, поки він загоїться, а згодом разом з командою нашого Центру розробили для Андрія індивідуальну програму реабілітації, щоби покращити його стан після оперативного втручання та перейти до інтенсивних занять…” – розповідає фізичний терапевт Центру фізичної та реабілітаційної медицини обласної клінічної лікарні Максим Пащин.

В Івано-Франківській ОКЛ провели перше протезування військовому 1

Фахівці Центру допомагали військовому встановити баланс, щоби згодом зі встановленим протезом він відчував рівновагу. Коли Андрій зміг стояти біля кушетки сам, не триматися за неї, тоді йому дали милиці й ставили ходу. Через поранення лівої стопи це було непросто, та й загалом робота з куксою була довготривала, але зараз є результат, яким задоволені і лікарі, і сам Андрій.

“Це перший військовий, протезований у нашому відділенні, – підкреслює лікар. – І всі ми тут безмежно радіємо такому результату”.

Протез встановили за державний рахунок, оплачувати пацієнтові не довелося.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: