fbpx

В Івано-Франківській ОКЛ відкрите для COVID-хворих відділення заповнилося за кілька годин

Здоров'я 07:30, 18.02, 2021

Через збільшення кількості хворих з COVID-19 адміністрація Івано-Франківської обласної клінічної лікарні прийняла рішення перепрофілювати вже п’яте відділення, й уже за кілька годин майже всі палати були заповнені, повідомили у пресслужбі лікарні.

Від учора коронавірусних хворих приймають на території опікового, ендокринологічного, а також відділень нефрології, анастезіології та інтенсивної терапії, алергології та пульмунології.

«Працюємо у великій напрузі, й сьогодні набагато більше кисневозалежних, – говорить пульмунологиня Галина Смачило. – Якщо раніше це були поодинокі випадки, то нині у кожному з відділень більше половини таких пацієнтів. Крім того, вірус помолодшав, а відсутність клінічних ознак не означає, що в організмі немає вірусної інфекції. Симптомів жодних, а легені вражаються. При цьому легенева тканина не так швидко відновлюється, є ризик розвитку тромбозів, інсультів, інфарктів…».

Лікарі наголошують, що вірус – непередбачуваний, а на реабілітацію після хвороби потрібно багато часу та зусиль. Всіх і кожного вони закликають дотримуватися карантинних обмежень, зберігати дистанцію, дбати про імунітет.

Нагадаємо, вчора, 17 лютого, обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення розгорнути в Івано-Франківській ОКЛ 80 додаткових ліжко-місць.

Нагадаємо, що обласна комісія ТЕБ та НС ввела жорсткі обмеження: на Прикарпатті закривають розважальні заклади та пропонують контролювати в’їзд до області.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: