fbpx

В Обласній лікарні запрацював центр реабілітації

Здоров'я 11:45, 15.06, 2021

Від початку червня в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні працює Центр фізичної та реабілітаційної медицини.

На його базі розгорнули 10 стаціонарних ліжок, інформують в ОКЛ. Вперше мешканці міста та області отримали шанс проходити фахову реабілітацію після важких захворювань.

Пані Лариса тут другий тиждень. Попередньо проходила лікування у відділенні неврології, куди поступила із Синдромом Гієна-Барре.

В Обласній лікарні запрацював центр реабілітації 1
Пацієнтка відділу реабілітації в ОКЛ

«Я завжди була фізично активна, а коли зненацька затерпли ноги й руки, аж до повної неспроможності будь-яких рухів, то мене охопили паніка і розпач», – розповідає жінка.

«Синдром Гієна Барре – це гостра автоімунна запальна полірадикулонейропатія, яка проявляється млявими парезами і паралічами, порушенням чутливості та вегетативними розладами, – говорить завідувачка Центру Катерина Загородня. – Неврологи призупинили прогресування хвороби, а далі робота за нами, реабілітологами. Вчимо людину заново їсти, ходити, працюємо з наслідками хвороби».

В Обласній лікарні запрацював центр реабілітації 2

Пані Лариса бере зошит і сторінка за сторінкою каліграфічно виводить кожну літеру. Сміється, що колись перевіряла зошити сина-школяра, а нині він перевіряє її писання, коли провідує.

Затримуватись тут жінка не збирається, взяла курс на цілковите одужання. За чуйність та допомогу пані Лариса дякує всім реабілітологам. Каже, що відчуває значне покращення, а невдовзі знову ходитиме самостійно.

В Обласній лікарні запрацював центр реабілітації 3

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: