fbpx

Як використовувати краплі Синупрет ®

Здоров'я 12:10, 09.08, 2022

Синупрет® у краплях – це спеціальний рідкий екстракт для внутрішнього (перорального) прийому. Ця лікарська форма більш швидкодіюча, ніж таблетки. Краплі швидше всмоктуються в кров та дають лікувальний ефект.

Важливо! Краплі Синупрет® не можна закапувати в ніс, оскільки препарат містить етанол! Препарат не матиме лікувального ефекту, навпаки, спирт, потрапляючи на слизову оболонку порожнини носа, може спричинити опік та запалення. Якщо ви обираєте Синупрет® краплі, інструкція допоможе розібратися у правильному прийомі препарату.

Чим унікальний Синупрет® у краплях

Препарат виготовлений з екологічно чистої рослинної сировини, отриманої з особливих сортів лікарських рослин, що вирощуються у спеціальних умовах. Комплекс рослинних екстрактів ефективно розріджує в’язкий секрет, знімає набряк та запалення слизової оболонки, чим ефективно відновлює природні процеси самоочищення дихальних шляхів, дренаж та вентиляцію навколоносових пазух. Флаваноїди у складі Синупрету® пригнічують активність більшості вірусів-збудників респіраторних захворювань.

Сума цих ефектів дозволяє:

  • зменшити набряк слизової носа;
  • полегшити відтік ексудату;
  • відновити дренаж та вентиляцію носа;
  • усунути закладеність носа.

Є ще один плюс Синупрету. За рахунок того, що активність війчастого епітелію підвищується, прискорюється відтік ексудату з верхніх дихальних шляхів1.

Комбінований склад препарату дозволяє застосовувати його для лікування ГРВІ з нежиттю, а не маскування симптомів, а також для профілактики розвитку ускладнень.

Як приймати Синупрет® у краплях

Згідно з інструкцією Синупрет® у краплях призначають дітям з 6 років (через вміст етилового спирту у складі препарату) та дорослим.

Курс лікування та схема прийому препарату вказані нижче:

  • дорослі – всередину, по 50 крапель 3 рази на день;
  • дітям (з 6 років) – 25 крапель 3 рази на день.

Синупрет заздалегідь розмішують у соку або воді, оскільки в ньому міститься спирт. Лікування займає від 7 до 14 днів. Перед прийомом потрібно пройти діагностику та проконсультуватися зі своїм лікарем. Для дітей віком до 6 років передбачена форма препарату у вигляді сиропу.

Особливі вказівки

Краплі Синупрет® для вживання – це спиртова, жовто-коричнева рідина з приємним ароматом. При тривалому зберіганні можливе випадання легкого осаду на дно флакона. Це в жодному разі не впливає на високу ефективність препарату2. Це пояснюється тим, що до складу Синупрету входять 5 рослинних компонентів. Перед прийомом флакон слід збовтати.

В Синупрет ® входить 16,0-19,5% спирту, що відповідає приблизно 1 ложці вина. Ця кількість не впливає на здатність пацієнта до керування авто чи механізмами.

Комбінація з антибіотиками, коли йдеться про лікування захворювань дихальних шляхів бактеріальної природи, можлива та доцільна, оскільки підвищує ефективність стратегії лікування в цілому.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: