fbpx

Захист не допоміг: франківський лікар розповів, як захворів на коронавірус

Здоров'я 18:35, 28.04, 2020

Ті, хто опинилися на передовій боротьби з пандемією, визнають: масок і костюмів мало, а те, що є, – не рятує від зараження. Майже кожен четвертий інфікований коронавірусом в Україні – медик.

Два медпрацівники, яким підтвердили коронавірусну інфекцію, розповіли про пережите в програмі Вікна-Новини. Один із них – Сергій Гафійчук, лікар хірургічного відділення Івано-Франківської ЦМКЛ, викладач Івано-Франківського базового медичного коледжу.

Перші симптоми, розповідає лікар, з’явилися 5 квітня.

“Сильний головний біль, розпираючі болі в носоглотці. Різко піднялася темппература. Мене положили на спостереження в лікарню”, – пригадує Сергій Гафійчук.

Він каже, що міг заразитися під час чергування: наприкінці березня й на початку квітня була велика кількість хворих.

“Було дуже багато хворих. Маски, рукавички в нас є, щиток є. Але, як виявилося, це не гарантує нам 100% захист”, – зазначив лікар.

Сергій Гафійчук проходить терапію в ЦМКЛ. “Виконую всі призначення, беру капання, лежу на животі – це моя рідна лікарня”, – ділиться медик.

“Страшно за родину, за себе, за моїх дівчаток, – зізнається він. – Але думаю, що вже скоро вискочу звідси. Хочу похвалитися: ПЛР-тест вже є від’ємним”.

І захист не допоміг! Як захворіли лікарі на COVID-19 в Україні

Ті, хто опинилися на передовій боротьби з пандемією визнають – масок і костюмів мало, а те що є – не рятує від зараження. Borys Sachalko поспілкувався із двома зараженими медпрацівниками і розпитав, чи не зникло у них бажання повертатися до роботи після пережитого.

Опубліковано Вікна-новини Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: