fbpx

У старій кам'яниці на Вірменській реставрують балкон

Наша історія 15:05, 10.08, 2019

У будинку по вулиці Вірменська, 4 розпочали реставрацію аварійного балкона.

В Управлінні архітектури, містобудування і культурної спадщини повідомляють, що спочатку буде проведено демонтаж декоративних елементів огорожі балкона.

Далі – обстеження консольної плити балкона щодо її несучої спроможності. Складність робіт полягає в тому, що зовнішнє візуальне обстеження балкона не дає можливості повністю діагностувати його несучий конструктив.

“Зараз можна однозначно стверджувати, що монолітність залізобетонної конструкції втрачена. Цілком можливо, що прийдеться її демонтувати повністю з розкриттям металевого каркаса армування, защемлення плити балкона в стіні будинку та іншого. За результатами дослідження буде прийнято остаточне рішення щодо подальшої долі основної конструкції”, – йдеться у повідомленні.

Попередньо вартість робіт складе 100 – 160 тис. грн, в залежності від висновків після обстеження.

Всі роботи – від демонтажу до відтворення втрачених деталей балкона – буде виконувати ТОВ «ЕКСКЛЮЗИВБУД ІФ», кваліфіковане будівельно-реставраційне підприємство з відповідними ліцензіями.

Реставратор – Василь Дякун.

Вони ж обстежать демонтовані декоративні масивні елементи огорожі і по можливості їх також використають, а зруйновані відтворять за формою автентичних фахівці-реставратори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: