fbpx

Брендування одягу від FD-store

Стиль життя 12:38, 25.01, 2022

Грамотне оформлення уніформи та її брендування для працівників ресторанів, готелів та інших громадських організацій створює робочу атмосферу та наголошує на єдності стилів усіх співробітників фірми. Вишитий красиво логотип компанії на формі співробітників – не просто стиль, але й додаткова реклама закладу; розпізнавальний знак; прикраса уніформи. Замовити промо фартухи з логотипом, а також інші брендовані товари ви зможете на сайті виробника FD-store.

Брендування одягу та фартухів

На сьогоднішній день ця послуга стала досить популярною, фірма FD-store може створити унікальну продукцію за вашим замовленням.

Також варто звернути увагу на наявність в магазині: форм для кухарів різного рангу, офіціантів, адміністраторів, покоївок та інших сфер діяльності, кувертів, скатертин, серветок, тощо. Для дизайну уніформи виробники використовують сучасну технологію машинної вишивки, що підходить для форм персоналу.

Брендування одягу від FD-store 1

Вишивка логотипу та назви організації проводиться не тільки на формах готельного та ресторанного бізнесу, великий попит має послуга брендування спецодягу для промислових підприємств. Для такого виду одягу використовується шовкотрафарет, цей спосіб представляє нанесення на тканину зображення за допомогою спеціальної фарби. Можна замовити футболки, світшоти та поло з логотипами.

Інша продукція FD-store

Окрім текстильної продукції, ви можете замовити на сайті FD-store наступні позиції:

  • Папки на болтах та інші для меню. На сайті ви зможете знайти цілий розділ, присвячений папкам для меню. Створити якісний його дизайн означає майже з першого погляду закохати відвідувачів у ваш ресторан. Можливо виготовлення дерев’яних, шкіряних, картонних папок для меню – дизайн ваш або від дизайнерів компанії.
  • Рахунки для кафе. Зазвичай меню та рахунки для кафе створюють в єдиному стилі. Тому, замовляючи меню, не забувайте замовити й рахунки. Вони також виготовляються із дерева, шкіри, картону з принтом.
  • Аксесуари. Цей розділ сайту є найбільш багаточисельним за кількістю товарів. Ви можете замовити тут бейджі, органайзери, фурнітуру, таблички для вашого ресторану чи готелю. Звичайно, це дрібнички, але загальний образ та враження складаються саме з таких маленьких (на погляд більшості людей) речей.

Брендування – це не примха, це питання респектабельності та впізнаваності вашого бізнесу, уваги та поважного ставлення до клієнта.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: