fbpx

Бритіш Американ Тобакко запускає продаж безтютюнових нікотинових паучів VELO у Франківську

Стиль життя 11:05, 15.05, 2020
Бритіш Американ Тобакко запускає продаж безтютюнових нікотинових паучів VELO у Франківську 1

На правах реклами
18+ Ця продукція містить нікотин і викликає залежність.
Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.


Нещодавно компанія Бритіш Американ Тобакко представила в найбільших містах України свій новий продукт VELO, а тепер він доступний також в Івано-Франківську.

VELO ― це безтютюнові нікотинові паучі, які вже користуються попитом у світі. Вони передбачають зручний спосіб споживання нікотину без диму і попелу, не створюючи дискомфорту для оточення. Нікотинові паучі компактні та зручні: їх без проблем можна використовувати у кінотеатрі, кафе, літаку та будь-якому іншому транспорті. До складу продукту входять: нікотин, мікрокристали целюлози, вода й ароматизатори.

«Споживачі VELO динамічні та відкриті новому. Трансформуючи всю індустрію, ми надаємо їм альтернативні продукти, які підходять будь-якому ритму життя. Сьогодні ми раді представити цей продукт і в Івано-Франківську», ― коментує Віталій Павлусь, комерційний директор Бритіш Американ Тобакко Україна.

Бритіш Американ Тобакко запускає продаж безтютюнових нікотинових паучів VELO у Франківську 3

Поширеність паучів зумовлена ​​їхньою унікальною формулою, яка забезпечує тривале нікотинове насичення. Крім того, можна вибрати продукт, що містить необхідну кількість нікотину. Залежно від цього паучі бувають різної міцності: Easy, Medium, Strong або X-Strong. Вони також різняться між собою за смаком: м’ятні Polar Mint, Ice Cool, Freeze та ягідні Berry Frost. Для повнолітніх курців, які вирішили вперше спробувати продукт, рекомендується почати знайомство з найлегшої  міцності – Easy.

Використовувати VELO дуже легко: треба лише розмістити пауч між яснами і верхньою губою. Тримати пауч рекомендується до 30 хвилин. Після використання паучі викидають в урну для сміття або кладуть у спеціальний відсік в упаковці.

Бритіш Американ Тобакко запускає продаж безтютюнових нікотинових паучів VELO у Франківську 5

Докладну інструкцію ви знайдете на етикетці продукту та сайті VELO.

Придбати паучі VELO можна в магазинах роздрібної торгівлі або замовити на сайті https://go-velo.com.ua.

Довідка: Бритіш Американ Тобакко Україна ― перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу групи British American Tobacco. 

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним із найбільших інвесторів і роботодавців міста Прилуки та Чернігівської області. Штат компанії становить близько 1100 співробітників, з яких 500 працює в Прилуках.

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 серед приватних компаній в Україні і перерахувала понад 16,1 млрд грн до державного бюджету.

Сукупні інвестиції у модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках і розвиток компанії становлять понад 550 млн дол. США. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: