fbpx

Чому ми так любимо смартфони Xiaomi

Стиль життя 18:48, 27.09, 2019

Зараз важко знайти людину, яка нічого не чула про компанію Xiaomi. Всього за кілька років марка зробила запаморочливий зліт і стала на один рівень з найбільшими виробниками смартфонів і гаджетів. Сьогодні смартфони Xiaomi на рівних конкурують з ASUS, Samsung, HTC, Sony, LG і Huawei – важко таке уявити, враховуючи, яка молода ця китайська фірма!

Цікаве з історії компанії

Не так давно – в 2010 році – компанію Xiaomi заснували вісім партнерів. Ключовою фігурою в ній був Лей Цзюнь, який став генеральним директором марки. Прикметно, що до 2000 року ця людина працювала в компанії Kingston, де і отримала необхідні навички роботи з програмами і гаджетами.

Чому ми так любимо смартфони Xiaomi 1

Новостворена компанія одразу взялася втілювати амбітні плани з підкорення ринку – і почала розробляти власний інтерфейс MIUI на базі Android. Як виявилося, це було відмінним рішенням: MIUI відрізнялася значно ширшою кастомізацією і цікавим дизайном, давала більше можливостей, ніж більшість фірмових оболонок і сам «чистий» Android – а тому полюбилася користувачам у всьому світі.

Всього через півтора року з часу заснування Xiaomi випускає перший смартфон – Xiaomi Mi1. І завдяки оболонці MIUI, а також хорошим характеристикам і ціні рідний ринок в Китаї тепло і відразу прийняв цю модель.

Вже в другому поколінні за сумарним обсягом продалося куди краще, ніж перший iPhone. Ну а з третім поколінням, Mi3, китайці остаточно визначилися і з довгостроковою стратегією розвитку. Був представлений телевізор і інші пристрої, а акцент був поставлений в такий спосіб: ринок треба захоплювати за рахунок «розумних» гаджетів і не обмежуватися виробництвом смартфонів.

Однак повернемося до смартфонів. Великий успіх мали моделі:

  • Mi4.
  • Mi5.
  • Mi5s закріпила успіх, запропонувавши доопрацьовану версію минулої моделі з поліпшеними камерами і корпусом з металу.
  • Xiaomi Mi6 – стильний, автономний, вміє прекрасно фотографувати.

Однак успіх був би неповним без знаменитої лінійки Redmi. Саме вона чимало посприяла тому, що Xiaomi Redmi Note 8 та інші тепер знають і люблять в Росії, Індії та багатьох інших країнах.

Redmi – це бюджетні смартфони в різних модифікаціях. Всіх їх об’єднує одна якість: невисока ціна при відмінних характеристиках і ємних батареях. Вже одного такого поєднання достатньо, щоб забезпечити заявку на успіх! Так і вийшло.

Всі моделі цієї серії – чи то давно зняті з виробництва Redmi 2 і 3, а чи нинішні Redmi 4x, Redmi 4A, Redmi Note 4 і свіжий Redmi 5 – можуть похвалитися прекрасною автономністю і напрочуд продуктивною начинкою з урахуванням невисокої ціни.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: