fbpx

Дієві методи для отримати виграшів в автоматах

Стиль життя 13:01, 14.11, 2022

Вважається, що вигравати в азартні ігри в інтернеті неможливо, але це не зовсім правильно. Звичайно, напевне сказати, як закінчиться ігрова сесія, нереально, але можна трохи підкоригувати результат. Все, що необхідно, – трохи логіки та практики.

Як обіграти “машину”

Не кожен хоче розлучатися із власними накопиченнями, але всім подобається отримувати “легкі” гроші. Отже, необхідно навчитися грати, отримуючи фінансову вигоду. Для цього потрібно розробляти власні ігрові стратегії, правильно використовувати знання та досвід інших гравців. Наприклад, можна використовувати такі способи:

  1. 4 удари. Спосіб передбачає гру на мінімальній ставці. Вважається, що необхідно крутити мінімальні суми, доки апарат не видасть будь-яку виграшну комбінацію. Після цього можна трохи збільшити ставку і зробити 4 прокрутки.
  2. 10 прокручувань. Метод можна практикувати не лише онлайн, а й у наземних закладах. Гравцю потрібно зробити 10 обертань. Якщо після них сума депозиту зменшиться, потрібно підняти ставку та зробити ще 10 прокруток. Так з’являється можливість трохи відігратися за короткий період. У разі програшу не варто продовжувати спускати гроші.

Якщо після перших 10 обертань вдалося вийти в плюс, можна сміливо змінювати гру, оскільки більше збільшити суму не вийде. Досвідчені гравці, які використовують цей метод, запевняють, що автомати або спочатку збільшують баланс, або зовсім залишають без шансу відігратися.

  1. Подвоєння за рахунок бонусної гри. Починати грати краще на мінімальних ставках до моменту отримання виграшних комбінацій. Після цього ставку збільшують і продовжують крутити автомат. Приблизно через 5-10 прокручувань слот повинен надати бонусну гру. Особливо азартні гравці готові ризикувати всім, щоб подвоїти прибуток, отримати безкоштовне бонусне обертання або інші не менш цікаві призи.
  2. Метод піраміди. Дозволяє на особистому досвіді протестувати автомат та побудувати стратегію, яка дозволить вигравати. Суть методу у поетапному збільшенні ставки від мінімальної до максимальної, а потім навпаки. В основу цього способу увійшли припущення, що вигравати можна лише на мінімальних чи максимальних ставках. Нерідко так і є, але кожен випадок індивідуальний.
  3. Система Парлай. Вважається, що окремі слоти здатні повторюватись. Тобто гравець підвищує ставку у разі виграшу та, навпаки, знижує, якщо програє. Деякі користувачі в рамках цього методу максимально знижують ставку у разі програшу. Збільшити платіж можна, лише якщо вдалося виграти.

Поради експертів

Незалежно від ігрового стажу та кількості перемог кожен гравець онлайн казино Champion повинен навчитися контролювати свій депозит. Щоб збільшувати капітал, важливо пам’ятати про кілька правил:

  • слід виділяти невелику суму для кожної гри і не виходити за її межі;
  • на гру потрібно відводити певний час і дотримуватись його;
  • якщо вийшло хоч трохи збільшити депозит, потрібно зупинитися;
  • початок та кінець гри здійснюється тільки на мінімальних ставках;
  • навіть якщо автомат дає вигравати, не варто крутити максимальні ставки.

Висновок

Існує безліч методів, які допомагають комусь вигравати. Головне – навчиться правильно їх використовувати, аналізувати результат та вчасно зупинятися. Великою помилкою є надія, що одну стратегію можна застосовувати до всіх ігрових автоматів. Кожен слот унікальний і потребує практичних навичок та певних знань. Застосовуючи наведені методи у житті, їх можна адаптувати, виходячи з отриманого результату. Головне – дотримуватися послідовності та зберігати адекватність.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: