fbpx

Франківець Роман Гавриш з партнером запустили термометр для психіки

Стиль життя 19:20, 06.02, 2023

Керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш з Івано-Франківська із засновником та СЕО Beehiveor Academy and R&D Labs Романом Даніловим запустили проєкт  Anima, над яким працювали 3 роки. Про це повідомив Роман Гавриш у фейсбуці.

“Якщо коротко про проєкт – це щось на кшталт термометра для психіки. Коли у вас трапляються важкі для психіки життєві ситуації (прильоти, смерті близьких/знайомих, втрата роботи, переїзд чи будь-які інші підстави для напруження психіки) – ми рекомендуємо скористатися нашим сервісом, щоб зрозуміти, наскільки сильно вас “зачепило”, щоб попередити та уникнути розлад психіки, – пояснює Гавриш. – У цьому проєкті ми намагаємося привнести нейробіологічні маркери (рух ока) в психіатричну діагностику, щоб зробити останню максимально точною, наскільки це можливо поза лабораторією”.

Anima – це  онлайн-платформа для оцінки психічного стану людини. В основі методів тестування і аналізу лежать одна з найбільш новітніх і точних технологій — айтрекінг та науковий метод — визначення викривлення уваги. Ноутбук з камерою, інтернет та Google Chrome — все, що потрібно для проходження нейропсихологічного тесту.

Камера девайсу фіксує рух очей людини та визначає, наскільки зміщений розподіл уваги відносно стимулів різної емоційної валентності. Завдяки цьому можна визначити, в якому стані базові нейрологічні системи, як швидко вони готові реагувати на небезпеку, емоційні стани інших людей та можливу винагороду. Аналіз поведінкових реакцій людей дозволяє визначити рівень тривожності, депресії та прогнозувати ризик розвитку небезпечних станів. Тому разом з персоналізованим результатом Anima надає рекомендації, як подолати такі стани, зберегти продуктивність та власне психічне здоровʼя.

Військові, переселенці, медики, поліцейські, рятувальники, журналісти та люди, які працюють в умовах постійної загрози, можуть користуватися нейропсихологічним тестом безкоштовно.

Роман Гавриш зазначає, що продукт ще далекий від ідеалу, тому зауваження просить надсилати на пошту: roman.havrysh@anima.help.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роман Гавриш: «Сьогодні ми проявляємо для світу правду про росію»

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: