Технології у сучасному світі стали однією з найважливіших складових життя. Люди користуються ними всюди: починаючи з офісу і закінчуючи будинком. Одним з незмінних супутників є комп’ютер. Як підібрати модель, що підійде для роботи в офісі та для розваг у домашній обстановці?
Щоб обрати оптимальну модель, потрібно добре знатися на «начинні». Перше ніж зробити покупку, визначте її мету. Розглянемо деякі конфігурації більш детально.
Ігровий комп’ютер
Техніка для ігор – це найбільш витратний варіант. Крім того, потужний комп’ютер не так просто зібрати. Головний мінус цієї техніки – дуже мінлива актуальність. Зазвичай ціни на ігрові комп’ютери стартують від 700 $. Але у комп’ютерних магазинах, що пропонують техніку б/в, можна придбати дуже потужний агрегат за досить скромні кошти. ПК довго прослужить, якщо брати його не «з рук», а після перевірки спеціалістами.
Врахуйте, що системні вимоги зростають щороку, тож комплектуючі можна буде оновлювати, наприклад, раз на рік. Заощадити на ігровому пристрої досить складно, єдиний спосіб – обирати комп’ютер «з пробігом».
ПК для домашнього користування
Це більш доступний для споживача варіант. Таку техніку купують для повсякденних цілей, на кшталт перегляду фільмів у колі сім’ї, запуску простих ігор, перегляду інформації на просторах інтернету. Є кілька порад, які допоможуть зробити покупку пристрою менш витратною:
- Відмовтеся від покупки дорогої відеокарти на користь інтегрованого відеоадаптера.
- Не витрачайте великі кошти на материнську плату, для дому достатньо посереднього варіанта.
- Краще не економити на процесорі. Для хорошої працездатності і продуктивності обирайте максимальну потужність.
Техніка для дому подібна до офісних ПК. Звісно, за умови, що вона потрібна для виконання простих процесів, для роботи з документами, серфінгу, друку паперів на принтері та підключення інших офісних пристроїв. Підібрати комплектуючі для такої машини не викликатиме особливих труднощів.
Одною з найкращих порад буде – придивитися до кількості портів в машині. До них підключають решту офісної техніки, тому у багатьох випадках вони на вагу золота.
Декілька найпоширеніших питань щодо вибору ПК
Серед користувачів розповсюджений міф, що техніка, якою вже користувалися раніше, має набагато меншу продуктивність. У цьому твердженні є крапля правди. Адже з часом все ж елементи псуються, забиваються пилом (очистити який повністю неможливо). Але для цих процесів потрібно багато часу. Тому про це можна не турбуватися, якщо обрати б/у пристрій, яким користувалися не більше двох років. Також краще не шукати машину на ринках електроніки. Найліпший варіант – брати на надійних інтернет-ресурсах.
Наступний міф стосується якості запчастин. Які краще – американські чи китайські комплектуючі? Багато хто вважає, що азіатські деталі швидко ламаються і непридатні до тривалого користування. Однак зараз більша частина запчастин виробляється саме у Китаї, просто марка зарубіжна. Тому немає сенсу платити більше за американський логотип.
Джерело: compbest.com.ua
На правах реклами