fbpx

Майже 300 тисяч: Urban Space 100 підтримав сім міських проєктів

Стиль життя 10:12, 27.01, 2020

25 січня відбулися чергові загальні збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100, на яких розподілили прибуток для фінансування міських проєктів.

Згенерована сума чистого прибутку становила 319 990 грн, повідомляє громадський ресторан. Відтак фінансування отримали 7 проєктів на загальну суму 284 765 грн.

Всі проєкти реалізуються на умовах співфінансування:

1. Запуск вебплатформи для соціального підприємства «Ба і Ді фрілансери» (Ba&Di Freelance)

Самотність, непотрібність, депресивні настрої – супутники більшості людей похилого віку. З іншого боку, у сучасних батьків з дітьми дошкільного та шкільного віку немає часу та змоги на повноцінне виховання і спілкування з дітьми. Ця проблема вирішується шляхом створення платформи бабусь та дідусів фрілансерів для допомоги батькам у їхніх повсякденних справах. А саме – забрати дитину зі школи, відвести на спортивну секцію, допомогти зробити домашню роботу, приготувати їжу. 

2. Облаштування диск-гольф парку в парку ім. Шевченка.

Ініціатори планують встановити 9 стаціонарних диск-гольф корзин в парку ім. Шевченка. Гра в диск-гольф тренує витривалість, координацію та влучність. Для багатьох людей, які отримали травми або ж мало рухаються, диск-гольф — це можливість залишатися у формі. Перший в Україні стаціонарний парк з диск-гольфу доповнить інфраструктуру Івано-Франківська та привабить туристів на різноманітні турніри і змагання.

3. Громадська станція-сортувальня вторинної сировини СортСмарт

Проєкт полягає у відкритті станції-сортувальні для громадськості, куди мешканці Івано-Франківська можуть принести власноруч відсортовану вторинну сировину. Ініціаторам проєкту потрібно придбати прес для паперу, картону та пластику.

4. KidsDO – 2

Проєкт “KidsDO – 2” — це продовження першої частини проєкту “KidsDO”. Його мета — створити наступний навчальний курс про робототехніку та програмування для дітей з порушеннями слуху, які вже були учасниками проєкту “KidsDO” протягом жовтня-грудня 2019 року. Навчальний курс буде розроблено на базі конструкторів серії Lego Education.

5. Реставрація старовинних дверей на вул. Лесі Українки, 7

Збереження та дбайливе ставлення до елементів історичної та архітектурної спадщини Івано-Франківська є важливим завданням мешканців, громадськості та міської влади.

6. День Вуличної Музики Івано-Франківськ

Проєкт вже вчетверте підтримується ґрантовою програмою Urban Space 100. Музична подія, на якій мешканці, музиканти, митці матимуть можливість проявитися та взаємодіяти між собою. Метою є об’єднання містян навколо спільного вуличного свята, в якому участь може взяти кожен як музикант, танцюрист, слухач, учасник майстер-класу, автор хенд-мейду, кулінар.

7. Місто очима дітей

Основна мета проєкту – залучення дітей до моделювання міського простору з глини. Діти ознайомляться з методами і способами роботи з глиною та спроєктують макет міста.
 

За 5 років існування Urban Space 100 підтримав 113 проєктів на загальну суму 2 856 823,55‬ грн. 

Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 березня до 15 квітня. Правила подачі за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: