fbpx

Переваги камери GoPro Hero 9 Black

Стиль життя 13:59, 08.07, 2021

GoPro Hero 9 Black — дуже цікава новинка, яка є доказом того, що GoPro не зупиняється і розвивається у своїй діяльності.

Акумулятор GoPro 9 Black можна придбати в інтернет-магазині for-extreme.com.ua.

Якщо ви плануєте фільмувати цікавий та унікальний контент для YouTube й соціальних мереж, то камера Hero 9 Black — це саме те, що вам потрібно для використання під час екстремальної зйомки, такої як, наприклад:

  • спуск зі снігового схилу;
  • велопрогулянка;
  • водні види спорту.

Таким чином ви можете знімати свої успіхи на Hero 9 Black в гарній якості та з чудовою стабілізацією, ділитися відеороликами зі своєю аудиторією та отримувати перегляди. Які основні зміни в GoPro Hero 9 Black?

Переваги камери GoPro Hero 9 Black 1

Передній екран

Найголовніша зміна — це кольоровий передній екран розміром 1,4 дюйма, який особливо стане в пригоді для зйомки відеоблогу. Використовувати екран можна в декількох режимах. Це може бути повнорозмірний екран зі стандартним режимом зйомки 16 : 9. Для економії енергії екран можна зробити чорно-білим і він працюватиме як в попередніх моделях GoPro 8/7 і т. д. Якщо передній екран не потрібен, то його можна вимкнути – і таким чином економити заряд акумулятора.

З’явилася можливість правильно вибудовувати кадр: ви бачите себе в кадрі й виставляєте картинку. Кінцевий результат зйомки вже буде зрозумілий.

Основний екран

Доопрацювання торкнулися й основного екрана, він став понад 2.27 дюйма, збільшено символи, тачскріном управляти тепер зручніше, а значить — працювати в налаштуваннях стало легше.

Змінна захисна лінза

У GoPro HERO 8 Black повернули змінну лінзу, і це правильне рішення. Головне, що у випадку невдалого падіння камери та пошкодження лінзи камера не йде в утиль. Тепер, як і раніше, можна купити окрему змінну лінзу – і камеру врятовано.

Змінна лінза MAX Lens MOD:

  • збільшує кут огляду до 155 градусів;
  • підвищує стабілізацію;
  • тримає горизонт.

Дизайн

Камера GoPro HERO9 Black стала більшою і важчою. Було допрацьовано кришку відсіку: тепер вона не вистрибує, тримається міцно, і, щоб її зняти, потрібно докласти зусиль. На GoPro HERO 9 Black кришка батарейного відсіку кріпиться на пружині, радіус відкриття становить понад 90 градусів, й стало набагато простіше міняти акумулятор. Кришка закривається одним натисканням.

Карту пам’яті стало простіше діставати. Якщо на GoPro 8 Black вона трохи поглиблена, то в HERO 9 Black — підведена, і дістати її стало легше.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: