fbpx

Пиво Blanc від франківської броварні "Ягер" здобуло срібло на міжнародному конкурсі

Стиль життя 19:30, 01.05, 2021

Днями франківська броварня «Ягер» взяла участь у п’ятому міжнародному дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2021, де незалежні судді визначали найкраще пиво та сидр.

Головна умова для участі в конкурсі – це високоякісне та унікальне пиво. У конкурсі взяли участь 84 учасники (виробники пива), які представили 411 зразків пива та сидру у 22 категоріях. У номінації «Witbier» пиво Blanc від івано-франківської броварні «Ягер» посіло друге місце.

«Це є дуже хорошим результатом, зважаючи на таку кількість конкурентів. Але велика конкуренція спонукає нас ставати кращими. Ми постійно вдосконалюємо технологію виробництва та шукаємо нові рецептури. Цей конкурс – це можливість познайомитись з іншими учасниками та обмінятися досвідом. Вже невдовзі “Ягер” представить нові смаки поціновувавчам пива”, – зазначає власник броварні «Ягер» Володимир Тищенко.

Зразки наосліп оцінювали 92 пивних суддів з України і з-за кордону, серед яких сертифіковані сомельє, представники Асоціації сомельє України, Асоціації барменів України, експерти ринку, представники пивної торгівлі і лише 30% представників пивоварень.
За п’ять років, що минули від часу створення і проведення першого незалежного Дегустаційного пивного конкурсу в Україні, число учасників пивного змагання збільшилося втричі, в рази виріс і ринок пива України, насамперед крафтового.

Традиційно організаторами пивного змагання є медіагрупа «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга.

East European Beer Award – це не просто пивне змагання. Захід, розширюючи горизонти споживання та виробництва, рухає вперед не тільки пивну галузь, а й у цілому підвищує культуру споживання напоїв, популяризує якісне пиво як вишуканий натуральний напій.

Призовому місцю у East European Beer Award броварня завдячує пивовару Іванові Савченку.

Пиво Blanc від франківської броварні "Ягер" здобуло срібло на міжнародному конкурсі 1
Пивовар Іван Савченко

Іван працює на пивоварні з січня 2020 року і за цей час здобув другу відзнаку. В жовтні 2020 року “Темне пиво” від броварні “Ягер” отримало «золото» на Всеукраїнському конкурсі Hop Cup Ukraine Open Beer Awards.

Фірмові магазини “Ягера” працюють за адресами: вул. Коновальця, 227 А, вул. Галицька, 111, вул. Горбачевського, 14 (АС №2).

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: