fbpx

Різновиди моделей шаф-купе. Яка з них найбільш функціональна?

Стиль життя 14:57, 24.02, 2020

Темп життя сучасної людини такий шалений, що, повертаючись додому, вона бажає отримати максимальний релакс і комфорт. Саме тому більшість сучасників приділяють таку увагу дизайну та комфортабельності власного житла.

В чому привабливість шаф-купе?

Шафи-купе є бездоганними системами зберігання, які використовуються для розміщення не лише одягу, взуття і білизни, але й різноманітних аксесуарів, невеликої побутової техніки, тощо. Сучасні моделі дозволяють використовувати шафи-купе і як підставку під телевізор чи книжкову шафу. Дуже цікаві екземпляри, розраховані на вбудовані телевізори. Тобто, досить легко в Інтернеті віднайти модель, яка задовольнить своїм функціоналом, розмірами та формами.

Погляньте на промо-фото шаф-купе, котрі представлені в каталозі меблевого інтернет-магазину MebShop.kiev.ua. Вони вражають різноманітністю розмірів, конструкцій, та дизайнерських рішень. Остання складова дуже важлива для оформлення інтер’єру житла, дотримання єдиної дизайн-концепції. Але це є другорядним відносно розмірів, форми та внутрішнього планування шафи-купе. Саме на цьому ми зупинимося більш детально.

Що зручніше – кутові чи прямолінійні шафи-купе?

Досить провокативне питання, на яке немає беззаперечної відповіді. Знову ж підкреслимо, що мова про дизайн не йде – в цій статті аналізується лише зручність та функціональність різних за формою моделей.

1.  Прямолінійні корпусні.

Найбільш популярні, оскільки достатньо місткі та зручні. Те, що секції є незмінними, може сприйматися як перевага, так і недолік. З одного боку, покупець може відразу підібрати модель під свої потреби, оскільки зрозуміле розташування всіх відділів і секцій шафи. З другого – неможливо «грати» з їх розміщенням і кількістю, тобто зробити внутрішнє наповнення шафи бездоганним з точки зору конкретного користувача.

Прямолінійні шафи-купе можуть органічно сприйматися як у вітальнях, так і в дитячих, спальних кімнатах чи передпокої – все залежить від розміру шафи та оформлення фасаду.

2.  Кутові корпусні.

Мають більш компактний вигляд, хоча корисна площа може бути такою ж, як і у лінійної шафи-купе. Перевага в тому, що площа глухого кута використовується з користю, але є деякі застереження. Доступ в кут шафи досить обмежений, тому там потрібно розміщувати речі, які не часто будуть у пригоді.

Шафи-купе кутові

Найчастіше кутові шафи-купе встановлюються у невеликих за розмірами кімнатах: передпокої, дитячій, спальні.

За формою можуть бути рівносторонніми або ж з більшою правою чи лівою стороною. Цікаві з точки зору дизайну радіальні шафи-купе, але вони значно дорожчі. Відносно функціональності «радіус» не відіграє ніякої ролі і не покращує їх експлуатаційні характеристики.

3.  Вбудовані шафи-купе.

Дуже популярний вид шаф, які можуть бути розміщені в будь-якому місті:

·         в кутку,

·         в ніші,

·         під сходами і т. п.

Їхня перевага не лише в місці розташування, але й в тому, що з їх допомогою можна нівелювати будівельні недоліки, закривши нерівну стіну чи незручний кут. Вбудовані шафи значно дорожчі за корпусні, але в них є суттєві функціональні переваги:

–          внутрішнє наповнення може бути довільним, підлаштованим під потреби споживача;

–          використовуються три виміри: висота, ширина та довжина приміщення;

–          стеля, стіни та підлога виступають як елементи шафи, що здешевлює її виробництво.

Основним недоліком є її унікальність і неможливість перемістити в інше місце.

Меблевий ринок пропонує безліч різноманітних моделей. Вибір за вами.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: