fbpx

TALLA – інтим-шоп із новими можливостями

Стиль життя 12:38, 10.10, 2022

Щоб почалося щось нове, має закінчитись старе. «Переступивши» поріг інтернет-магазину для дорослих, ви опинитеся в новому для вас світі. Секс-шоп TALLA – це світ, де сконцентровано все для гармонії в інтимному житті, де немає місця для нудних вечорів та одноманітних секс-пригод.

секс шоп TALLA

Інновації для комфорту та економії

Чим приваблює покупців наш інтим-шоп? Безумовно, це асортимент, представлений інтимними товарами найкращих виробників у всіх існуючих сьогодні категоріях. Але щоб покупець дійсно досягав цілей, які він ставить перед відвідуванням нашого секс-шопу, ми створили бездоганний сервіс та систему бонусів для стимулювання активності наших клієнтів.

Щоб скористатися всіма перевагами інтернет-магазину TALLA, потрібно зареєструвати власний кабінет. Але це не простий кабінет, а ігрофікований. Практично за будь-яку активність на сайті користувач отримує бали. Новому користувачеві сайту надається статус новачка. Його ранг швидко зростатиме, а для цього потрібно:

  • здійснювати покупки;
  • ділитися своєю думкою про куплені товари;
  • виконувати спеціальні завдання, які надають право на бонуси.

З підвищенням рангу користувача зростають знижки, а коли буде досягнуто певного рівня, він отримує право на приз від інтим-магазину TALLA. Подарунок буде відправлений разом із черговим замовленням.

Усі бали можна буде обміняти на секс-товари, представлені в магазині.

Переваги інтим-магазину TALLA

Ми постійно покращуємо функціональні можливості нашого сайту, надаючи клієнтам нові переваги:

  • Ціни на іграшки. Ми впевнені, що ціни в нашому секс-шопі нижчі, ніж у конкурентів. Автоматизувавши всі процеси оформлення замовлень, нам вдалося скоротити кількість працівників, а отже, накладні витрати. Постачальники товарів нашого інтернет-магазину – офіційні дилери виробників, що є визначальним для формування ціни.
  • Консультації. Чи хотіли б робити покупки, спираючись на досвід та думку фахівців у сфері інтимних відносин? Наші співробітники – дипломовані сексологи, які готові відповісти на будь-які, навіть найбільш пікантні питання.
  • Анонімність. Про вміст вашого замовлення знатимете тільки ви. Ми запакуємо його в непрозору плівку, а у графі «вміст» зазначимо «косметика» чи «сувенір».
  • Безкоштовна доставка. Для замовлень на суму понад 2000 грн. діє постійна акція, в рамках якої ми доставляємо замовлення безкоштовно.
  • Сертифіковані товари. Вся продукція на «полицях» нашого секс-шопу сертифікована, а значить – безпечна для вашого здоров’я.
  • Асортимент. У нашому інтим-шопі представлені усі існуючі категорії інтимних товарів. Асортимент магазину формується на основі ваших відгуків, статистики покупок, незалежних рейтингів.
  • Зручна навігація. Робота із сайтом інтуїтивно зрозуміла. У каталозі є велика кількість категорій товарів, що спрощує пошук необхідної групи товарів.

Для комфортної роботи з сайтом передбачено можливість створення списку улюблених товарів, а в особистому кабінеті ви можете бачити історію замовлень, змінювати адресу доставки, друкувати звіти та багато іншого. Купуйте з задоволенням!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: