fbpx

У Франції відкрилася фотовиставка дуету Synchrodogs

Стиль життя 15:48, 06.07, 2019

1 липня у французькій галереї "A space of photography" відкрилася виставка дуету фотографів з Івано-Франківська Synchrodogs Тані Щеглової і Романа Новена.

НА ФОТО: На фото дует Synchrodogs - Роман Новен і Таня Щеглова

Для проєкту «Трохи змінені» фотографи поїхали на один місяць в Карпатські гори, щоб дізнатися, як далеко вдалося вдертися людям на території, що мали залишатися дикими. Фотографії Synchrodogs показують те, наскільки люди переплетені з природою та як, змінюючи навколишнє середовище, ми змінюємо себе, пише SupportYourArt.

Проєкт ставить екологічне питання: «Як Земля починає виглядати внаслідок наших втручань в екологічні процеси?».

Фото – Synchrodogs 

Таня Щеглова поділилась своїми враженнями про виставку та французьке місто Arles:

«Кожного року в Arles проходять одні з найбільших фестивалів по фотографії Voies off та Les Rencontres Arles. Місто буквально заполоняють галереї та видавництва, а з усього світу з‘їжджаються художники, куратори та просто люди, які цікавляться мистецтвом. Нас тут репрезентує агентство Handsome, що організувало виставку в A Space for Photography (21, rue des Arenes). Показуємо свій новий проєкт Slightly Altered. Цікава ідея – обрати місто і щороку перетворювати його на одну величезну виставку. Здається, побачити тут все неможливо, – кожен будинок, двір, сад може виявитись простором для інсталяції, проєкція фото, виставки, лекції тощо. Місто буквально змінює свій вигляд, навіть будинки ззовні стають вщент обклеєними величезними плакатами, фотографіями, картинами».

Фото – Synchrodogs 

Як писав КУРС, у вересні минулого року вперше за дев’ять років дует презентував виставку в Івано-Франківську.

Читайте також: Франківські фотографи Synchrodogs зняли лукбук для Lady Gaga. ФОТО

Synchrodogs – дует Тані Щеглової та Романа Новена. Дует існує з 2008 року. У 2011 році вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні, у 2016 році італійський Vogue назвав їх найкращими фотографами, а у 2019 вони виграли конкурс Feature Shoot. З 3 по 27 жовтня 2019 року в просторі Dymchuk Gallery пройде персональна виставка дуету фотографів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: