fbpx

У Калуші 100 гітаристів з усієї України встановлять музичний рекорд

Стиль життя 18:01, 26.07, 2019

На День Незалежності у Калуші 100 гітаристів зіграють “Loner” від Gary Moore. Подію зафіксують представники Книги рекордів України. Запропонував встановити музичний рекорд калушанин Юрій Демків.

НА ФОТО: Влад Дебрянський

Після 30-річної перерви готовий повернутися в рідне місто з музичним сюрпризом відомий музикант Влад Дебрянський – гітарист, композитор, продюсер, який гастролює світом і впродовж двох десятків років живе в Лос-Анджелесі. Працює в стилі «джаз», «блюз», «рок», «класика», телевізійний продюсер, актор. Музиканта кілька разів номінували на премію “Греммі” (зокрема, за сольні альбоми “Vladosphere” і “Sun In Capricorn”), пишуть Вікна.

Музичний сюрприз Влад Дебрянський присвячує Дню Незалежності України. Подія, яка відбудеться 24 серпня, буде унікальною не тільки в Калуші, але й в Україні, тому увійде до Книги рекордів України. Уперше запропонував встановити музичний рекорд калушанин Юрій Демків, який у Польщі побачив “Рекордеон” – одночасне виконання на акордеоні та баяні – і запропонував втілити рекорд у Калуші, наприклад на гітарах. Адже довідався, що в Україні такий рекорд досі ще ніхто не встановлював.

Влад Дебрянський, який завітав у Калуш, щоб узгодити організаційні моменти для власного концерту-подарунку калушанам, підтримав ідею і запропонував зібрати в Калуші 100 гітаристів з усієї України – як юних, так і професіоналів, які б зіграли інструментальну композицію “Loner” відомого ірландського блюз-рок-гітариста Гері Мура.

Зареєструватися для участі в рекорді можна на спеціально створеному сайті vladdebriansky.com/100. Фінансування, сприяння та організацію рекорду взяло на себе місто.

За словами Дебрянського, таку подію він вирішив організувати саме в рідному місті, адже хоче відчути себе вдома і довести, що в Калуші люблять блюз і джаз. Влад зазначає:

«Такої ідеї ще ніде не було. Я вирішив її втілити в рідному місті. Чому? Бо я з Калуша і хочу відчути себе вдома. Я знаю, що тут люди люблять хорошу музику, зокрема блюз і джаз. Днями я їхав з Калуша до Івано-Франківська і чув в транспорті пісні Гері Мура. Це є чи не єдиний гітарист блюзу, музику якого знає весь світ, та його вплив на гітарну музику є неповторним».

Влад Дебрянський каже, що можлива рекордна подія розвине у людей креативність і стане культурною революцією в Калуші:

«У невідомому людина завжди росте більше, аніж у відомому. Адже тоді вона починає креативити. Ціль повинна бути завжди вищою, ніж ми її бачимо, тоді ми отримаємо нові навички і цікавий досвід. Чому не показати, що ми відчуваємо музику, як і всі люди на землі, що ми талановиті і маємо можливості, особливо – зараз. Це подія стане революцією культури, і люди повинні взяти цей смолосикп і з ним іти вперед».

На його думку, ця подія буде натхненням не тільки для людей із великих міст, але й малих містечок.

«Якщо ми зіграємо концерт у Калуші — це покаже приклад іншим людям. Мовляв, дивіться: це людина з Калуша, і вона успішно працює на світовому ринку. Такі заходи можна влаштовувати будь-де і не обов’язково для цього їхати в Париж. Зараз, навпаки, популярно організовувати великі фестивалі у маленьких містечках, адже там культивуються справжні таланти».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: