fbpx

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі

Стиль життя 16:55, 17.08, 2020

На Прикарпатті проходить таборовий вишкіл для підлітків “Карпатський легіон”.

Програма табору розрахована на дітей від 14 років. “Карпатський легіон” проходить під егідою ПНУ та Української федерації хортингу, вишкіл погоджений із Міністерством у справах молоді і спорту. Табір організований на Богородчанщині.

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі 1

Серед іншого учасники вишколу відпрацьовують на практиці навики з порятунку життя. “Оскільки у країні сьомий рік йде війна, це повинен уміти кожен українець”, – зазначають організатори.

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі 2

“Кожен свідомий громадянин дбає про безпеку своєї країни, хай навіть всупереч обставинам! Тому фізичні навики спортсменів на навчальних зборах з хортингу стають початком CQB (Close Quarters Battle), метання гранат, набуттям навиків стрільби і роботи в тактичних групах. Спортсмени секції хортингу з Івано-Франківська (СК «Олімп» Спортивний клуб “Наука” Прикарпатський національний університет) та Калуша (Акваторія) постійно вдосконалюють себе”, – розповів про табір його координатор Сергій Демчук.

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі 3

Також прикарпатські вибухотехніки обласного управління ДСНС спільно з інструкторами УНСО ознайомили учасників вишколу з азами мінно-підривної справи.

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі 4

Навчання польотам на параплані пройшло під патронатом “Чоти крилатих” франківського “Пласту”.

У "Карпатському легіоні" вчать хортингу і мінно-підривній справі 5

Довідково. Хортинг — сучасне українське бойове мистецтво, створене в Україні. Засновники цього єдиноборства пояснюють, що слово ”хортинг” походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. 21 серпня 2009 року Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало хортинг як вид спорту.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: