fbpx

В Івано-Франківську запрацював перший МакДональдз

Стиль життя 17:43, 18.04, 2021

Термінали самообслуговування, експерти з гостинності та 100 нових робочих місць для франківчан: МакДональдз в Івано-Франківську обіцяє високотехнологічний сервіс і підтримку місцевих виробників.

Новий заклад знаходиться за адресою: вул. Миколайчука Івана, 2 і має 1 поверх та 645 кв. м площі, а також 185 посадкових місць в залі та 82 місця на терасі. У ресторані працює 2 лінії МакДрайву, зона МакДелівері (доставки) та експрес-вікно. 

в Івано-Франківську відкрився МакДональдз
години роботи МакДональдз в Івано-Франківську

Інноваційний формат закладу поєднує високі технології та турботу про кожного клієнта, запевняють у компанії:

  • 12 терміналів самообслуговування, які дозволять клієнтам без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки, після чого забрати страви у зоні видачі.
  • Обслуговування за столиками – щоб обрати функцію «отримати замовлення за столиком», необхідно взяти табличку з номером і присісти за столик. Співробітники точно знають, де сидить гість, адже у табличку з номером вмонтований датчик із геолокацією, а місце клієнта видно на спеціальному моніторі. Це значно пришвидшує сервіс та дарує новий досвід клієнтам мережі. 
  • Робота касової зони передбачає розділення кас на дві частини: для замовлення і для отримання страв. Так відвідувачі не заважатимуть один одному. 
  • В залі працюють експерти з гостинності, вони відповідають за дружню атмосферу в закладі, їхнє завдання – турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика або зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та слідкувати за дотриманням заходів із безпеки й гігієни. 
  • Новий формат кухні «приготовано для тебе». Клієнти мають можливість при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак.
  • Також заклад обладнаний сортувальними станціями для окремого збору та переробки відходів.
Термінали самообслуговування в МакдДональдз в Івано-Франківську
перший макдональдз у Франківську

Ще однією родзинкою закладу стане робот-транспортер, який з’явиться вже у травні. Він доставлятиме замовлення з кухні до експрес-вікна. Для цього на кухні ресторану прикріплятимуть спаковане замовлення до транспортера, після чого механізм перевозитиме його в повітрі під стелею закладу до співробітника на експрес-вікні, а той видаватиме пакет зі стравами клієнтові. Транспортер матиме довжину 35 метрів і за годину зможе видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі зазвичай замовляють з собою. Від кухні до експрес-вікна пакет доходитиме за 21 секунду. 

макдрайв у франківському МакДональдз

Окрім того, вже традиційно компанія інвестує у розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками і формуванню системи кругової роботи з відходами через пошук партнерів в регіоні.

У перший день роботи франківського ресторану “МакДональдз” спостерігався неабиякий ажіотаж – довжелезна черга, в якій деякі франківці вистояли понад годину за своїми біг-маками.

відкриття МакДональдз в Івано-Франківську

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: