fbpx

Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки - відмінності між оригіналом та підробкою

Стиль життя 15:48, 23.11, 2021

Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки?

Якщо вірити дослідженню, яке провела відома компанія-виробник спортивного одягу та взуття Nike, на ринку є приблизно 98% підробок продукції бренду. Крім цього, є різновиди фейку, які можуть запропонувати замість оригіналу, але за справжньою ціною. Купити якісні вироби можна, якщо дотримуватись рекомендацій фахівців. Вибрати оригінали можна тут https://styles.ua/brands/

Види підробок

Основні відмінності підробок:

  1. Заводський брак – відноситься взуття, яке насправді було вироблене на офіційному виробництві, але через брак або невеликий дефект партія або модель не з’явилася на ринку.
  2. Репліка. Це кросівки-копія оригіналу, але без знань відмінних рис фейків моделі їх можна прийняти за оригінал.
  3. Недорогий виріб. Її легко відрізнити візуально, оскільки для виробництва використовують дешеві матеріали, а спосіб виробництва дуже відрізняється від оригінального. Це все відображається на якості швів та інших деталей.

Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки - відмінності між оригіналом та підробкою 1

Дев’ять основних видів підробок

Видів підробок на ринку представлено чимало. Розглянемо найголовніші.

Зовнішній вигляд коробки

В оригінальній парі взуття на коробці має бути надрукований штрих-код та артикул, який можна перевірити на офіційному сайті. Якщо артикул та штрих-код на коробці відсутні або він не видає належного результату під час перевірки, то вам хочуть продати фейк.

Штрих-код

Крім спеціального коду на коробці, всередині кросівок також є штрих-код, у випадку з оригіналом. Є багато додатків та сервісів, якими можна сканувати цей код та перевірити взуття на оригінальність. Крім цього, цей штрих-код повинен збігатися з тим, що вказано на коробці. Але є виняток із правила – лімітована колекція оригінального взуття.

Зовнішній вигляд взуття

В оригінальних кросівках немає ніяких дефектів: шви та рядки ідеально рівні та симетричні, стібки однакової довжини, ніде немає залишків клею, а тиснення підошви без нерівностей.

Логотип

Щоб уникнути відповідальності за підробку оригінальних брендів, деякі виробники фейків трохи змінюють оригінальний логотип: пропускають букву або додають зайву. Тому важливо враховувати логотип.

Ціна

Дивлячись на ціну, можна багато сказати про виріб. Так, взуття, вироблене на фабриці, не може бути дешевшим за те, яке продається на ринку. Але й завищений цінник не завжди свідчить про оригінальність. Тому перед покупкою слід порівняти вартість пари із ціною, вказаною на модель на офіційному сайті.

Розмір

Відмінність у розмірній сітці, вказаній на офіційному сайті виробника – явна ознака підробки. В основному продавці, що займаються реалізацією фейків, купують і продають лише найпопулярніші моделі.

Запах

Сторонній різкий запах взуття – ознака підробки, т.к. оригінальні кросівки виготовляють тільки з натуральних матеріалів, які можуть видавати ледь помітний запах шкіри. У фейків часто запах гуми.

Підошва

В оригінальних кросівок матова підошва, бо для її виготовлення було використано натуральні матеріали. У фейків підошва буде блискучою.

Ярлик

На оригінальній парі він буде обов’язковим, а ось на копіях він відсутній або криво пришитий. На оригінальному ярлику буде вказано розмір, місце виробництва та повне найменування моделі.

Як правильно вибрати взуття?

Ці поради актуальні, якщо ви вперше купуєте взуття у невідомого продавця. Перед покупкою треба:

  1. Перевірити фактичну адресу інтернет-магазину, яка має існувати насправді та збігатися з тим, що вказано в контактах.
  2. Вивчити відгуки реальних покупців.
  3. Подивитись на фото. Якщо перед вами фейк, то і фотографії будуть неякісними, зробленими на телефон.
  4. Звіряти ціни з даними офіційного сайту виробника
  5. Переглянути терміни доставки. У разі доставки за 21-30 днів йдеться про копію.
  6. Подивитись на упаковку. Якщо вона пошкоджена або ж кросівки в пакеті, вам хочуть продати підробку. Оригінальна пара взуття завжди приходить в оригінальній коробці з артикулом та штрих-кодом.
  7. Продаж оригінальної пари кросівок здійснюється із вже зав’язаними шнурками. Продавці фейків не витрачають час на це. Крім цього, до комплекту оригіналу входять додаткові шнурки, розташовані у фірмовому пакеті.

Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки - відмінності між оригіналом та підробкою 2

Від покупки неоригіналу може вберегти лише уважність. Краще витратити трохи часу, щоб купити якісний виріб, ніж шкодувати про витрачені даремно гроші.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: