Балістичні окуляри — неодмінний аксесуар військовослужбовця, що дозволяє захистити очі. Застосовують їх і спортсмени під час кульової стрільби з пневматичної зброї. Органи зору дуже вразливі: навіть дрібний уламок може призвести до повної втрати працездатності бійця. Сучасні моделі аксесуарів від таких виробників, як M-Tac, ESS, Global Vision здатні вберегти очі від уламків, що рухаються на швидкості понад 300 м/с.

Основні фактори вибору
Перш за все варто орієнтуватися на балістичний рейтинг. Якщо ризики незначні (спортивна стрільба, виробництво), то використовується стандарт ANSI Z87.1, який розроблено Американським інститутом національних стандартів (ANSI), та вдосконалено у 2010 році.
Для більш серйозних ризиків орієнтуються на стандарт MILSPEC. Він не просто вберігає від випадкових уламків, а витримує пряме попадання зі зброї калібру 15 на швидкості 200 м/с.
Посадка військових окулярів також дуже важлива. Аксесуар не повинен злітати з голови при різких рухах. Крім того, захист очей не має заважати іншим елементам, таким як шолом або навушники.
Сучасні балістичні окуляри мають низку налаштувань. Серед них:
- швидка заміна лінз;
- додаткові лінзи для різних умов;
- зручна підгонка під розмір голови;
- корекційні вставки для бійців з неідеальним зором абощо.
Варто пам’ятати, що тільки якісне спорядження гарантує максимальний захист. Саме таку продукцію потрібно вибирати для небезпечних ситуацій.
Захисні окуляри для будь-яких умов
Великий вибір балістичних окулярів пропонує військторг «Мілітарист». В каталозі представлені десятки моделей відомих брендів, які призначені як для тренувань, так і для військових операцій. Попри мінімальну вагу аксесуарів, вони надійно захищають очі від пошкоджень.
«Мілітарист» пропонує також змінні лінзи різного кольору до балістичних окулярів. Наприклад, жовті лінзи забезпечують зручність в дощову погоду або туман, а темні — захищають від сонячних променів. Детальні описи кожної моделі та різномаїття цін дають змогу підібрати балістичні окуляри для будь-яких завдань.
Реклама