fbpx

Які онлайн-ігри приносять дохід

Стиль життя 10:57, 11.11, 2021

Онлайн-ігри можуть приносити високий прибуток. У більшості випадків людина повинна мати якісь навички та вміння, що дозволяють їй бути фінансово успішною у певній грі. Перерахуємо найприбутковіші онлайн-ігри:

  • Dota 2
  • Покер
  • Counter—Strike GO

Dota 2

онлайн ігри приносять дохід

Це багатокористувацька гра, з якої проводяться навіть офлайн-турніри. Найвідоміший із них The International. Команда переможців у 2021 році отримала 18 млн доларів, що є рекордною сумою. Але з цієї гри проводиться безліч турнірів, у тому числі виключно онлайн, коли гравці однієї команди можуть навіть не знати одне одного в обличчя. Виграти в таких турнірах можна різні суми, зазвичай до 50 000 гривень.

Покер

Ця сфера перевершує інші за кількістю подій онлайн. Якщо вас зацікавить такий вид заробітку, тоді спочатку відвідайте портал про покер https://poker-experts.com.ua/, який допоможе вам із вибором майданчика для гри. Виграш у покері значно варіюється, зате є дуже відомі випадки та особи, які доводять, що заробити на онлайн-покері можна.

Наприклад, Том Дван (Durrrr) у 2004 році вніс свої перші 50 доларів на сайт онлайн-покеру. До 2007 року гравець заробив уже 312 000. На цей час загальний виграш Тома становить понад 3 млн доларів.

Ще відоміший приклад — Кріс Манімейкер. У 2003 році він витратив 40 доларів, поклавши їх на рахунок покер руму як початковий депозит. Він виграв та отримав місце на Всесвітню серію покеру. Це місце коштувало 10 000 доларів. Ця людина надихнула тисячі людей на гру.

грати онлайн покер

Одним із цих людей був Філ Айві, який є прихильником онлайн-покеру, але бере участь і в офлайн-подіях. Гравець поставив рекорд за найбільшим зареєстрованим виграшем у 19 млн доларів.

Counter—Strike: Global Offensive

Це багатокористувацький шутер, який за популярністю навіть перевершує першу гру, проте поступається їй за призовими. На головному турнірі з цієї гри команда, що перемогла, отримала близько 2 млн доларів. Знову ж таки, заробіток не обмежується щорічними подіями. Турніри з цієї гри проводяться регулярно, команди роблять невеликі внески та отримують шанс виграшу у десятки і навіть сотні тисяч гривень.

Висновок

Онлайн-ігри можуть збагатити людину, але важливо ретельно обирати організаторів події. Перед внесенням першого внеску чи депозиту слід вивчити організацію та документи, інакше висока ймовірність виникнення проблем.

Джерело: Poker-Experts
Автор: Данило Безруков

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: