fbpx

Якщо ваша дитина запитає про ЧУБІ МІЛ, ось що треба знати

Стиль життя 12:03, 10.07, 2023

Коли дітлахи граються на п’яти поверхах розважального центру ЧУБІ БУМ, вони забувають про все на світі. Але згодом, після активних ігор, підкріпитися хочеться кожному. І ось тут ЧУБІ БУМ пропонує відповідь на голодні стомлені пригодами животики – ЧУБІ МІЛ!

ЧУБІ МІЛ – це справжнє свято для маленьких гурманів. Кольорова коробочка, яка за секунду перетворюється на стіл, повний смаколиків. Ніжний смачнезний бургер, що просто тане у роті, хрумка картопля фрі та освіжаючий сочок. І, звісно, не можна забути про іграшку-сюрприз, що робить ЧУБІ МІЛ не просто обідом, а справжньою пригодою!

Бургери для дітей в Чубі Бум

Після такої енергійної гри й такого смачного обіду не обов’язково одразу вирушати додому. Адже з панорамних вікон ресторану відкривається захопливий краєвид на міське озеро! Так й хочеться доповнити краєвид солодким десертом, переживаючи в думках всі пригоди дня.

ЧУБІ МІЛ – це справжнє відкриття для маленьких відвідувачів ЧУБІ БУМ. Одна коробочка ховає в собі безліч емоцій. Це ще одна причина для того, щоб знову й знову повертатися в ЧУБІ БУМ – місце, де веселощі й смачна їжа завжди разом!

Чубі Міл для дітей у Франківську

Вони їдять, вони граються, вони відпочивають, вони досліджують – все в одній коробочці. Це ще одна причина для того, щоб знову й знову повертатися в ЧУБІ БУМ – місце, де веселощі й смачна їжа завжди разом!

дитячі бургери Чубі міл

Стрибки на батуті – веселий спосіб допомогти вашій дитині залишатись здоровою.

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: