fbpx

Їдемо на Захід: оздоровлення і відпочинок в Закарпатті

Стиль життя 11:22, 23.07, 2019

Західна Україна прекрасна в будь-який час року – гірські пейзажі, джерела термальних вод, водоспади і неймовірної краси озера роблять її ідеальним місцем для подорожей. Там сподобається тим, хто шукає умиротворення, оздоровлення, оновлення та відновлення організму.

Вибір, куди поїхати, величезний: тут і знамениті на весь світ Карпати, і чарівний Синевир, і термальні джерела, і казкові замки. Сьогодні розповідаємо, як організувати сімейний відпочинок в Закарпатті, щоб зарядитися енергією і зміцнити здоров’я.

Жива вода

Недарма старі казки сповнені розповідей про чудесні властивості особливої «живої» води – оздоровлюючі і омолоджуючі. Вони мають цілком реальні підстави – джерела термальних вод здавна привертали охочих зміцнити тіло, вилікувати хвороби, відновитися. У передгір’ї Карпат, в одному з урочищ під назвою Деренівка, розташувалося таке джерело.

Ще чотири століття тому воно стало неймовірно популярним серед тодішньої знаті – купців і чиновників, аристократів і людей мистецтва, воєначальників. Приїжджали до джерела в пошуках молодості і здоров’я з усієї Європи. Зараз там розташований популярний санаторій в Західній Україні – «Деренівська купіль».

Тепер відвідування цілющих купалень стало набагато комфортнішим – сучасним гостям не потрібно терпіти тих незручностей, що випадали на долю їхніх попередників. Урочище перетворилося на справжню перлину закарпатського туризму. Серед приголомшливої зелені дерев і лугів, в оточенні запаморочливих гірських краєвидів органічно вписаний туристичний комплекс.

Два комфортабельних готелі – один на 130 номерів, інший на 44 апартаменти преміумкласу, а також ресторани, басейни, SPA і розваги – роблять перебування в санаторії не лікуванням, а розкішною відпусткою.

Чим зайнятися на джерелах

Головна причина, з якої приїжджають в Деренівку, звичайно ж, вода. Аква-процедури займають ключове місце в терапії хронічних захворювань, омолоджуючих і загальнозміцнюючих курсів. Купання, лазня і сауна володіють очисними, відновлювальними, зміцнювальними імунітет властивостями. Особливо корисно купатися в термальній воді тим, у кого є проблеми з шлунково-кишковим трактом, жіночою статевою системою, серцем і судинами, а також при неврологічних розладах.

Але чому б не посилити ефект від цілющої води і гірського повітря? У «Деренівській купелі» гостям пропонують цілий комплекс послуг:

  • масаж і SPA;
  • косметологічні процедури;
  • фітнес;
  • бальнеологію;
  • вечірні розваги – бар, караоке, нічний клуб, більярд.

Звичайно ж, перебування в санаторії супроводжується постійним вживанням лікувальних мінеральних вод. Їх вплив на організм складно переоцінити. У поєднанні з процедурами та чудовим настроєм ефект не змушує себе довго чекати – обмін речовин гармонізується, поліпшується стан шкіри і волосся, проходять болі і напруга в спині, шиї, плечах, попереку, ногах.

Коли краще приїжджати

Краса відпочинку на Західній Україні, в тому числі в Закарпатті, – всесезонність. Велика частина санаторіїв відкрита цілий рік, і недарма – тут завжди є чим зайнятися. Кожна пора року розкриває особливу красу регіону, а комфортабельні умови роблять можливим перебування і в холоди, і в спеку.

Але поділ на високий і низький сезон все-таки існує. Так, з середини січня і до кінця квітня, а також з жовтня по грудень ціни нижчі, а завантаженість номерів менша. Новорічні та травневі свята, липень-серпень – високий сезон, місце краще бронювати заздалегідь. Середні ціни та помірна завантаженість спостерігаються в кінці травня-червня і в вересні.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: