13-річна прикарпатка стала чемпіонкою Європи з карате. ФОТО

Спорт 20:15, 01.12, 2016

26-27 листопада у польському Любліні пройшов чемпіонат Європи з карате. У розділі КАТА 13-річна Мар'яна Сливінська здобула першість у своїй категорії та стала чемпіонкою Європи.

Нова чемпіонка у свої 13 років неодноразово прославляла Прикарпаття на змаганнях різного рівня. Мар'яна займається спортом з 9 років і завдяки виснажливим тренуванням та націленості на перемогу, дівчинка таки виборола першість, пише КУРС з посиланням на прес-службу МВК.

Перемога далася доволі нелегко. У фінал Мар’яна пройшла з третім результатом з 4 фіналісток, це давало їй право у фіналі виступати другою. У цій спробі спортсменка продемонструвала всю свою майстерність і в підсумку стала найкращою (минулого року на цьому чемпіонаті Європи Мар’яна стала третьою, хоч у фінал попала з першим результатом). Натхнення і впевненості у останньому виступі вистачило не на один фінал.