п'ятниця, 22 березня

"4 мільйони – в яму". Франківчани незадоволені якістю ремонту на Хмельницького

Вулиця Богдана Хмельницького, що в Івано-Франківську, ще донедавна була у жахливому стані. І минулого року, реагуючи на численні звернення від депутатів партії "УКРОП", завершилось її капітальне відновлення. На ремонт дороги із міського бюджету пішло більш як 4 мільйони гривень. Та не минуло й року, як дорога почала сипатись. Разом зі снігом став сходити і асфальт.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

"Таким станом дороги люди обурені. Наша спільна мета – звернути увагу влади та підрядника на всі ці недоліки, аби їх усунули. Роботи тут виконувала фірма "Івано-Франківськавтодор", наближена до чинної міської влади. І вона не поспішає братися за ліквідацію ям", – розповідає депутат міської ради від партії "УКРОП" Мстислав Тарас.

Більш як два десятки обурених франківчан вийшли на акцію із плакатами "4 мільйони – в ями", "Сліпа влада – погані дороги", "Вимагаємо якісних, а не одноразових доріг".

"Зробили цю дорогу за наші кошти. Є гарантія на 5 років. Але після зими уже помітно ями і тріщини. Вимагаємо їх усунути", – каже франківчанин Роман Попель.

"Через 7 місяців на дорозі вже утворились ями. Це говорить про дуже низьку якість робіт. І таких вулиць у Франківську багато. А натомість усе місто рясніє плакатами про "неймовірні" досягнення влади", – ділиться Ірина Федюшин.

Міські чиновники акцію франківчан проігнорували. Натомість на оперативній нараді головний комунальник міста Михайло Смушак повідомив: підрядника зобов’яжуть усунути недоліки.

Укропівці ж обіцяють контролювати ситуацію. Депутати писатимуть звернення та ініціюватимуть створення депутатської комісії щодо обстеження вулиці Хмельницького та інших нещодавно відремонтованих вулиць, які вже мають численні дефекти.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ