До речі, ситуація з відсутністю номінації повторюється вже другий місяць поспіль. На початку квітня через аналогічну проблему, після попереджень, від газопостачання були відключені всі теплопостачальні підприємства області. Розуміючи соціальну важливість роботи закладів медицини, природний газ продовжили отримувати лише котельні, які забезпечують теплопостачанням медустанови Івано-Франківщини.
"Ми зверталися до ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго": врегулювати проблему з постачальником НАК "Нафтогаз України". Однак станом на сьогоднішній день це питання не вирішене: номінації відсутні", – розповідає в. о. заступника голови правління ПАТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.
Якщо ситуація не змінитися протягом кількох днів, уже цього тижня буде припинено газопостачання для 7 котелень, які обслуговують лікарні. Окрім того, в "Івано-Франківськгазі" звертають увагу на те, що ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" потрібно погасити заборгованість за розподіл блакитного палива.