fbpx

Близько 24 мільйонів гривень спрямовано на ремонтні роботи у навчальних закладах Прикарпаття

Суспільство 17:12, 15.08, 2017

Навчальні заклади Прикарпаття готові до початку нового навчального року. На ремонтні роботи, які ведуться на завершальній стадії, цьогоріч із обласного і місцевих бюджетів було спрямовано близько 24 млн грн.

Про це під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за участю міністра освіти і науки України Лілії Гриневич повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.
 

В області зберігається позитивна динаміка розвитку дошкільних навчальних закладів, відзначила Марія Савка. З початку року створено понад 700 місць у ДНЗ, здано в експлуатацію три новозбудованих садочки.

Окрім того, у січні двері нової школи відкрилися для 400 школярів із Долинщини. А вже у вересні діти села Станківці Витвицької об’єднаної територіальної громади сядуть за парти новозбудованого навчально-виховного комплексу.

"Сьогодні наша область отримала 12 нових шкільних автобусів, загальна вартість яких склала  20 млн грн, – розповіла управлінець. – Забезпечити школи транспортом вдалося значною мірою завдяки освітній субвенції".

Також Марія Савка повідомила про розвиток шкіл, розташованих у гірській місцевості, окреслила основні проблеми даних закладів.

"33 відсотки навчальних закладів області розташовані у гірських районах. Освіту в них отримують 48 тисяч прикарпатців. Тому основним нашим завданням є збереження і розвиток мережі гірських шкіл. А це, зокрема, і врегулювання на державному рівні показників формування класів, нормативної штатності навчальних закладів. Разом з тим, варто би було до переліку транспорту програми "Шкільний автобус" включити транспортні засоби підвищеної прохідності, які змогли долати гірські дороги", – підкреслила посадовець.

Серед проблемних питань належного функціонування гірських шкіл Марія Савка виокремила якість тамтешніх доріг. Посадовець зауважила, що у деяких районах дороги знаходяться у занедбаному стані. Однак за підтримки обласної влади починаючи з 2015 року відремонтовано понад 150 кілометрів таких доріг вартістю 600 млн грн.

Йшлося і про функціонування пришкільних інтернатів Івано-Франківщини та проведення Інтернет-мережі до віддалених населених пунктів області для забезпечення доступу учнів до нових знань. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: