понеділок, 17 грудня

Депутати від "ВОЛІ" побоюються, що президентська фракція в обласній раді використовує учасників АТО

Фракція "ВОЛЯ" на засіданні 19 сесії обласної ради звернулася із заявою про засудження дій влади щодо блокування антикорупційної реформи та блокування діяльності Національного антикорупційного бюро.

Також у заяві йшлося про засудження переслідування опозиційних політиків, зокрема Михайла Саакашвілі та Єгора Соболєва, представників інших політичних партій, яких навіть позбавляють громадянства, аби просто не допустити до балотування на виборах в ОТГ. 

"Ця практика неприпустима, ми звернулися в нашій заяві з закликом нарешті прийняти закон "Про антикорупційні суди". Декілька тижнів тому ми зареєстрували проект рішення в обласній раді про звернення до президента, до ВР з тим, щоб закон про антикорупційні суди було схвалено", – каже депутат від фракції "Воля" Ольга Федишина.

Досі, каже депутатка, владна верхівка блокувала законопроект про антикорупційні суди, а депутатів, які ініціювали закон про імпічмент, а це позафракційний депутат Юрій Дерев'янко, просто переслідують, проти нього ведуться сфальшовані кримінальні справи лише за те, що він є опозиціонером, і за те, що він ініціював такий законопроект.

"Однак думку громадських активістів нарешті почули і за кордоном. Антикорупційного суду вимагають і представництво ЄС в Україні, Міжнародний валютний фонд, США. Тож після цього і всі політичні сили почали виступати за це",  впевнена депутат. 

"Ми побачили, що і президент на своєму "твіттері" начебто тепер вже теж хоче створення антикорупційного суду. Це ніщо інше, як результат тиску Заходу", – каже Федишина. 

Крім того, на сесійному засіданні обласної ради представники міської асоціації АТО також звернулися з подібною заявою. Однак чомусь з подачі  президентської фракції. 

"Підтримуємо і поважаємо учасників АТО, але не хочемо, щоб їх використовували політики, у тому числі президентська фракція, у своїх інтересах",   підсумовує Ольга Федишина.

На правах реклами                                               

КОМЕНТУВАТИ