fbpx

Депутати змусили урядовця відмовитися від статусу учасника АТО

Суспільство 20:52, 13.01, 2015

Народні депутати змусили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Дмитра Ісаєнка написати заяву про відмову від статусу учасника бойових дій.

"З’ясувалося, що заступник міністра, щоб уникнути люстрації, швидко здобув захист від люстрації – статус учасника бойових дій у той момент, коли люди, які дійсно жертвували своїм життям, своїм здоров’ям… не можуть отримати цей статус. А заступник міністра отримав цей статус легко", – заявив позафракційний народний депутат Борислав Береза.

За його словами, після спілкування з народними депутатами заступник міністра визнав, що "особливо він ніде не воював і не дуже хоче бути учасником АТО", інформує Радіо Свобода.

 

 

Позафракційний народний депутат Борис Філатов поширив фото заяви Ісаєнка на адресу комісії зі справ ветеранів із проханням позбавити його статусу учасника бойових дій. На заяві стоїть підпис заступника міністра, однак дата не вказана.

Станом на 29 грудня понад сім тисяч учасників антитерористичної операції отримали статус учасника бойових дій. Учасники АТО неодноразово заявляли про складність процедури отримання статусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: