fbpx

Дерев’янко просить Кабмін відремонтувати аварійний міст та дорогу в Делятині

Суспільство 12:57, 25.05, 2018

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабінету міністрів, в якому просить здійснити ремонт мосту в селищі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області на автомобільній дорозі Мукачево – Львів та відремонтувати дорогу Яблунів – Делятин.

Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Дерев'янко повідомив, що до нього в черговий раз звернулися жителі селища Делятин та сіл Заріччя, Чорний Потік, Чорні Ослави Надвірнянського району щодо необхідності здійснення ремонту дороги загального користування місцевого значення Яблунів – Делятин та ремонту мосту в селищі Делятин на автомобільній дорозі Львів – Мукачево.

За його інформацією, дорога Яблунів – Делятин перебуває у вкрай незадовільному стані, вона є єдиною транспортною артерією, що з'єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави. 

"Проте капітальний ремонт вказаної дороги (крім невеликих ділянок в селі Заріччя та в напрямку села Білі Ослави, що були відремонтовані у 2015 та 2016 роках) не проводився декілька десятків років, внаслідок чого дорожнє покриття дороги вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров'я місцевих мешканців, які цією дорогою щодня пересуваються до місця роботи та навчання", – підкреслив Дерев'янко.

Він зауважив, що Делятинська об'єднана територіальна громада не може виділити кошти на ремонт вищевказаної дороги за рахунок власних надходжень бюджету та субвенції на формування інфраструктури ОТГ, оскільки на її території розташований цілий ряд недобудованих об'єктів соціальної інфраструктури, які потребують першочергового фінансування.

Також Дерев'янко підкреслив, що вкрай необхідним є здійснення ремонту мосту, який розташований в селищі Делятин на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево – Львів. 

"Цей міст є аварійно-небезпечним: повністю зруйноване асфальтне покриття та наявні тріщини на з'єднувальних конструкціях. Вказане не лише ускладнює рух транспортних засобів та пішоходів, але й спричиняє загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод та настання нещасних випадків", – повідомив політик.

Тому Дерев'янко просить уряд вжити заходи щодо здійснення ремонту мосту в селищі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області на автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-09 Мукачево – Львів  (вул. 16 Липня – О. Кобилянської) та дороги загального користування місцевого значення О090802 Яблунів – Делятин та забезпечити належне фінансування для проведення вищевказаних робіт.

Нагадаємо, у 2017 році було створено Делятинську об'єднану територіальну громаду в складі селища Делятин (адміністративний центр), сіл Заріччя, Чорний Потік, Чорні Ослави.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: