неділя, 19 травня

Дерев'янко вимагає до четверга розглянути законопроект про імпічмент. ВІДЕО

Лідер партії "ВОЛЯ", нардеп Юрій Дерев’янко закликав народних депутатів невідкладно ухвалити закон про імпічмент президента.
Про це він заявив під час погоджувальної ради у понеділок, 22 квітня.
"Ми заборгували українському народу закон про президента і порядок припинення його повноважень",  заявив Дерев’янко.  
Він нагадав, що понад 300 народних депутатів підписали коаліційну угоду, в якій вказано, що в першому кварталі 2015 року цей закон мав би бути прийнятий. 
"До цього часу його немає. Ми маємо зареєстрований законопроект №7248 ще 31 жовтня 2017 року. Прошу його розглянути найближчим часом",  звернувся Дерев’янко до парламентарів.
Він зазначив, що в неділю, 21 квітня, українці показали своє волевиявлення і фактично зробили народний імпічмент.
"Але цього недостатньо. Ми повинні мати нормальну юридичну процедуру для того, щоб будь-якого президента, в разі якщо порушується закон, порушується Конституція, можна було притягнути до відповідальності",  підкреслив політик. 
Спікер Андрій Парубій відповів, що якщо буде рішення комітету щодо цього законопроекту до середи, то в четвер його включать в порядок денний. 
Нагадаємо, за результатами підрахунку 92.12% бюлетенів в другому турі президентських виборів перемагає Володимир Зеленський з результатом 73,17% голосів. Петро Порошенко отримав 24,5%.
На правах реклами
КОМЕНТУВАТИ