fbpx

Дмитро Міхалець розповів, з чим боротимуться патрульні поліцейські у Франківську

Суспільство 13:15, 31.01, 2016

Керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець ще не встиг ознайомитись з усіма проблеми Івано-Франківська, проте уже звернув увагу на проблеми парковок у місті і п'яної молоді за кермом автомобілів.

За час, проведений в Івано-Франківську, очільник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець звернув увагу на проблеми парковок та п'яних водіїв за кермом автомобілів.

"На жаль, було мало часу і не було ще повноважень, щоб ознайомитись з проблемами Івано-Франківська. Але помітив, що дуже багато молодих людей їздить на автомобілях в стані алкогольного сп’яніння, – говорить Дмитро Міхалець. – Це недопустимо, це ризик для громадян. Ми з цим кардинально боролись у Києві і будемо боротись тут. Нікому ніяких поблажок не буде. Незалежно, з яким людина статусом, всі ми рівні. Не важливо, чи депутат ти, чи працівник міліції, СБУ чи прокуратури – у нас всі рівні".

Дмитро Міхалець також попросив іванофранківців з розумінням та терпінням поставитись до помилок патрульних у найближчий термін, адже хлопцям і дівчатам потрібний час, щоб відшліфувати свої навички.

"Головне, щоб була підтримка, віра і розуміння жителів. Ми готові до помилок, вони будуть, помилки були у Києві, коли ми виходили. Але прошу громадян віднестись до них спокійно. Я вас запевняю: місяць-два – і вони будуть працювати краще, якісніше, будуть працювати для народу",  запевнив Міхалець.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: