Журналістка поділилася фото снігурів у мережі
"Народ, ви не повірите. У моєму "звіринці" нові гості. Сьогодні прилетіли і вмостилися на дереві навпроти вікна… снігурі. Парочка. Цікаво, залишаться тут жити чи далі полетять? Але ж кайфові!" – прокоментувала свої вчорашні фото Любов Загоровська.
І якраз учора, 10 листопада, рятувальники ДСНС поширили попередження про складні погодні умови.
Читайте: На Прикарпатті 13 листопада обіцяють 15-25 см снігу